ru ua

Німеччина готова виділити 10 млн євро Україні на проекти з енергоефективності

Німеччина готова виділити 10 млн євро Україні на проекти з енергоефективності Фото: Україна-Німеччина (twitter.com/kmda_official)

Також уряд Німеччини надасть технічну допомогу Україні щодо підготовки енергоаудиторів

Німеччина готова надати додатково 10 млн євро Україні на проекти Фонду енергоефективності та 4 млн євро на навчання енергоаудиторів. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає "Урядовий портал".

Зазначається, що йдеться про готовність уряду Німеччини підписати угоду з IFC (Міжнародна фінансова корпорація, входить до групи Світового банку) щодо внеску додаткових 10 млн євро до Мультидонорського фонду для співфінансування проектів Фонду енергоефективності України.

"Уряд Німеччини також погодив імплементацію проекту технічної допомоги Україні щодо підготовки професійних енергоаудиторів та навчання співробітників українського Фонду енергоефективності в сумі 4 млн євро", - зазначив Зубко.

Нагадаємо, раніше Зубко повідомив, що Фонд енергоефективності в Україні запрацює в кінці другого - на початку третього кварталу 2018 року.

Фонд енергоефективності є прогресивним та комплексним інструментом для фінансування енергоефективності у житловому секторі. Робота Фонду також спрямована на імплементацію Угоди України з ЄС та забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності. Фонд створюється за підтримки міжнародних партнерів - ЄС та Німеччини.