Шюррле, 92, Озіл, 119 - Джабу, 120
Німеччина: Нойер, Лам, Мустафі, Мертезакер, Боатенг, Озіл, Гетце, Швайнштайгер, Хеведес, Кроос, Мюллер
Алжир: Мболі, Манді, Белькалем, Гулям, Аллиш, Мостефа, Таидер, Ласен, Фегулі, Судані, Слимани

Звучить фінальний свисток! Спасибі, Алжир!

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу120 хв. І Алжир забиває! Джабу головою відправляє м'яч точно в ціль після навісу з флангу. Що ж так пізно?..

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу119 хв. Гол! Добивають німці африканців. Озіл дав пас на хід Шюррле, але той влучив м'ячем у захисника. Той відскочив назад до гравця "Арсеналу" і Месут сильним ударом "прошив" ворота.

117 хв. Мюллер вивів Крамера один на один, але свіжий гравець пробив у Мболі.

114 хв. Не дуже виходить в атаці дії у Алжиру. А ось німці з задоволенням проходять флангами.

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу109 хв. Крамер виходить замість Швайнштайгера.

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу107 хв. Лам порушив правила проти Браїмі.

Команди міняються сторонами поля

102 хв. Мустафа бив з центру штрафного після подачі кутового, але м'яч пролетів мимо воріт.

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу101 хв. І ще одна заміна у Алжиру - замість Судані вийшов Джабу.

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу98 хв. Замість Аллиша виходить Буггера.

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу92 хв. І практично відразу ж німці забивають! Мюллер прострілив у центр штрафного і Андре Шюррле пробив Мболі!

Свисток. Овертайми.

90+2 хв. Ну от хто очікував, що німці не впораються з Алжиром за 90 хвилин?

90 хв. Мболі! Швайнштайгер знову бив головою, і знову воротар зіграв вище всяких похвал!

89 хв. НОЙЄР! Фигули майже вискочив на побачення з Мануелем, але кіпер "Баварії" встиг до м'яча першим!

86 хв. Боатенг заробив штрафний, а даремно - німці не змогли ні пробити, ні подати нормально.

81 хв. Мболі! Мюллер вже сам пробив головою з близької відстані, але чудовий воротар Алжиру знову рятує свою команду!

80 хв. Мюллер обійшов захисників і виконав подачу на Швайнштайгера, який трохи неточно пробив головою.

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу78 хв. Пішов Таидера - з'явився Браїмі.

77 хв. Добре пройшла контратака у Алжиру, але у Судані, який увійшов у штрафну німців, не вийшов нормальний пас.

74 хв. Шюррле змістився зліва і спробував пробити у ближній кут, але Мболі дістав цей удар.

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу70 хв. Мустафі отримав пошкодження - замість нього виходить Хедіра.

65 хв. Трохи зменшили темп німці. Алжирцям навіть кілька напівнебезпечних контратак вдалося провести. Але оборона Німеччини уникає помилок першого тайму.

60 хв. Збірна Німеччини просто тотально володіє перевагою. Але горді алжирці обороняються дуже міцно і вміло, практично не дозволяючи супернику наносити удари.

54 хв. Лам пробив після хорошої комбінації німців, але по воротах не влучив.

50 хв. Після кутового Мустафі бив головою, але м'яч полетів прямо в Мболі.

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу46 хв. Замість Гетце з'явився Шюррле.

Чекаємо на "продовження банкету" у другому таймі

Закінчився перший тайм

Німеччина - Алжир:стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу43 хв. Аллиш грубо зіграв в центрі поля.

41 хв. Мболі! Що творить воротар! Кроос пробив з-за штрафного, але голкіпер витягнув цей удар! М'яч відскочив на Гетце, але і з ударом Маріо справив Мболі!

39 хв. Ой-Ой-ой! Мустафа у відповідь також пробив здалеку, м'яч зачепив Боатенга і майже залетів у ворота!

38 хв. Швайнштайгер прилодился здалеку, Мболі м'яч відбив на Мюллера, але Томас не зміг використати такий шанс.

36 хв. Мюллер бив головою після флангової подачі, але м'яч зовсім трохи розминувся з воротами.

31 хв. Озіл прострілив у штрафну, звідки Мюллер пробив прямо в захисника. Виглядало небезпечно!

29 хв. Заспокоюють суперника німці володінням м'яча. Але явно нервують фаворити матчу.

24 хв. Озіл змістився в штрафну суперника зліва і пробив - Мболі дістав м'яч!

19 хв. Гулам бив з лівого краю штрафного, але не влучив по воротах.

17 хв. Слимани забиває після навісу Гулама, але робить це з офсайду. Цікаво!

15 хв. Ах, Фегулі... Красиво він розібрався з двома захисниками, але пробити з гострого кута не влучив.

9 хв. А це випад Алжиру! Слимани втік від захисників, але пробив прямо в Нойєра.

8 хв. Вже кілька гострих подач виконали німці, але воротар алжирців Мболі грає впевнено і м'ячі забирає.

4 хв. Німці з самого початку заволоділи ініціативою. Очікувано

Прозвучали гімни Німеччини та Алжиру. Стартуємо!

Доброї ночі, шановні друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Німеччина - Алжир.

Переможець матчу Німеччина - Алжир в чвертьфіналі зіграє з переможцем поєдинку Франція - Нігерія.

Німці почали турнір з прекрасної перемоги над збірною Португалії 4:0. Після цього була красива нічия зі збірною Гани 2:2. А далі Німеччина обіграла в останньому матчі мінімально США.

Алжир грав в одній групі з Бельгією, якій і програв перший матч. Потім була перемога над Південною Кореєю 4:2 і нічия з росіянами, яка і вивела африканців у перший в історії плей-офф.

Йоахім Льов, головний тренер збірної Німеччини:

"Так, були і провали, але були і хороші речі. Головне, що гравці розуміють - ми можемо грати краще. Тепер необхідно прогресувати з кожним раундом, щоб досягти самої важливої мети. З Алжиром не буде легко. Я дивився матчі цієї команди, тому можу сказати, що нам доведеться зустрітися з компактною і агресивної збірною. Потрібно витратити всі сили, щоб пройти далі".

Вахід Халилходжич, головний тренер збірної Алжиру:

"Вихід в плей-офф? Таку радість не висловити словами. Збірна Алжиру показала героїчну гру і заслужено пройшла далі. За останні три роки ми досягли величезного прогресу".

Філіп Лам, захисник збірної Німеччини:

"Ми потихеньку рухаємося вперед. Найголовнішим було те, що проти США ми зіграли набагато краще, ніж з Ганою. Кожен футболіст працює на оборону, і на атаку. Нас можна порівняти з годинниковим механізмом, адже там важливий кожен гвинтик. Ми граємо в єдиному пориві, у нас чудовий колектив. Мюллер - відмінний футболіст. Він дуже важливий для команди, адже є загрозою для будь якого суперника. Дуже важливо, щоб він продовжував у тому ж дусі".

Іслам Слимани, нападник збірної Алжиру:

"Здійснилася не тільки моя мрія, але й мрія всіх алжирців. Вся команда заслужила похвалу. На цьому турнірі збірна Алжиру виглядає добре. Вважаю, що ми по праву заслужили вихід у плей-офф".