Гент - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів (рахунок 1:2)

Гент - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів (рахунок 1:2) Фото: тренування "Динамо" (facebook.com/fcdynamoua)

Стежимо за першим міжнародним виїзним матчем киян поточного сезону

Київське "Динамо" зіграє в гостях у "Гента" в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Трансляція розпочнеться на РБК-Україна о 22:00, а дивитися поєдинок можна на телеканалі "Футбол 2". Матч-відповідь відбудеться 29 вересня в Києві.

Матч завершено 1:2

87 хв. І відразу Шепелєв отримує жовту за грубий фол в центрі поля.

82 хв. Третя заміна у складі киян: замість Шапаренка останні хвилини на полі проведе Шепелєв.

79 хв. де Пена забиває гол! Циганков пробив з-за штрафної і потрапив в Пластуна, м'яч рикошетом відлетів до уругвайця, який пробив між ніг Руфа в сітку воріт!

72 хв. Останню заміну проводить Вім Де Декер: Депуатра замінив Мохаммаді.

70 хв. Динамівці більше володіють м'ячем - 70% проти 30% у "Гента".

63 хв. Цигалков пробив здалеку, але Руф забрав в руки м'яч.

62 хв. Також заміну проводить тренерський штаб господарів: замість Одіджа-Офоє у гру вступив Ботака.

59 хв. Заміну на посилення атаки робить Луческу: замість Родрігеса, який мав у пасиві попередження, на поле вийшов Циганков.

53 хв. "Гент" залишається в меншості! Безус грубо ззаду підкотився під Буяльського, заробив другу жовту картку і залишає поле.

50 хв. Жовту картку отримав Безус, який небезпечно зіграв проти Шапаренка.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+2 хв. Завершився перший тайм.

41 хв. Кляйндінст головою переправив м'яч у сітку воріт "Динамо" після помилки Бущана на виході.

36 хв. Найнебезпечніший випад "Гента". На сильний удар Безуса з-за меж штрафного зреагував Бущан.

31 хв. А тепер навпаки: жовту картку отримує Родрігес за фол проти Фортуни.

29 хв. Перший кутовий для "Гента", але м'яч вибитий.

28 мин. де Пена заробив штрафний удар, який сам же і виконав, але Руф забрав м'яч до рук.

25 хв. Замість травмованого українця на поле виходить Кляйндинст.

22 хв. Пауза у матчі. Яремчуку потрібна допомога лікарів, він не зможе продовжити гру - потрібна заміна.

21 хв. А тим часом дощить в Бельгії.

18 хв. "Динамо" відкрило рахунок, але не стало закриватися і намагається закріпити перевагу.

13 хв. Попереджено отримав Фортуна за фол проти Родрігеса.

9 хв. ГОООООЛ на виїзді забиває Супряга. Яудова атака лівим флангом: Караваєв на Буяльського, який і перенаправив м'яч далі на Владислава, а той з метра спокійно закотив м'яч у ворота. Спочатку арбітр не зарахував гол, проте після перегляду відеоповтору зарахував взяття воріт.

4 хв. Перший удар в матчі - по воротах "Гента"! Родрігеш скинув м'яч на Супрягу і той пробив з льоту з-за меж штрафного майданчика, але в руки голкіперу.

1 хв. Поєдинок розпочався! Супряга і Буяльський розіграли м'яч з центра поля.

21:55 Команди виходять на поле. А за ними - гімн Ліги чемпіонів.

21:45 Футболісти розминаються перед грою.

21:30 Мірча Луческу повторює свій склад на матч з "АЗ Алкмаром". Відмінність лише на лавці запасних, де з'явився Віктор Циганков.

Вім де Деккер провів кілька замін, якщо порівнювати з матчем попереднього раунду проти "Рапіда". Не допоможуть команді Свен Кумс і Георгій Чакветадзе. На лавці запасних почне поєдинок захисник Діно Арсланаджіч, замість якого вийде українець Ігор Пластун. Також в стартовому складі "Гента" - колишні гравці київського клубу Безус та Яремчук.

21:20 Вже відомі стартові склади команд.

"Динамо": Бущан - Караваєв, Миколенко, Забарний, Кендзьора - Буяльський, Сидорчук, Шапаренко - де Пена, Родрігеш - Супряга
Запасні: Бойко, Вербич, Шепелев, Циганков, Ледньов, Андрієвський, Сирота

"Гент": Руф - Фортуна, Нгаде-Нгаджуі, Пластун, Кастро-Монтес - Дорш, Овусу - Оджіджа-Офое, Яремчук, Безус - Депуатр
Запасні: Косеманс, Ньянгбо, Мохаммаді, Ботак, Маррех, Кляйндінст, Арсланджіч

21:10 Київський клуб вийде на поле в білій формі (голкіпер - у чорному комплекті), а господарі - у синьому екіпіруванні (воротар - у червоному).