Генсек Ради Європи прибуде з офіційними візитами до Лондона і Берліна.

Генеральний секретар Ради Європи Турб'єрн Ягланд прибуде з офіційними візитами до Лондона і Берліна для обговорення політичної ролі Ради Європи. Візити заплановані на 18 і 19 січня відповідно, повідомляється в поширеному прес-релізі Ради Європи. Метою обох візитів стане обговорення плану з посилення політичної ролі Ради Європи в європейській політичній архітектурі. У Лондоні Т.Ягланд зустрінеться з міністром закордонних справ Великобританії Девідом Мілібендом, міністром у справах Європи Лордом Бахом і низкою інших високопоставлених осіб. У Берліні генсек проведе зустріч з міністром закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле. Також запланована робоча вечеря Т.Ягланда з міністром юстиції Німеччини Сабіной Лойтхойзер-Шнарренбергер.

В ході своїх візитів Т.Ягланд також зустрінеться з членами делегацій з Великобританії і Німеччини в Парламентській асамблеї Ради Європи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся