Генпрокуратуру просять порушити справу проти Лещенка, Ситника і Холодницького

НовиниПолітика    26.10.2016 - 16:46
Фото: ГПУ просять відкрити справу проти нардепа Лещенка
Фото: ГПУ просять відкрити справу проти нардепа Лещенка

Зараз відповідне звернення вивчають в ГПУ

Депутат Верховної Ради України від фракції "Народний фронт" Павло Пинзеник звинувачує члена фракції "Блок Петра Порошенка" Сергія Лещенка в незаконному збагаченні і просить Генеральну прокуратуру відкрити проти нього кримінальне провадження. Про це йдеться у зверненні Пинзеника до ГПУ, повідомляє ZN.UA.

"Існує ймовірність систематичного отримання Лещенко незаконної винагороди за діяльність в якості народного депутата, в інтересах певних осіб, в тому числі, ризик фінансування С. Лещенка з російських джерел, зацікавлених в підриві національної безпеки України", - вказує Пинзеник в своєму зверненні.

Також нардеп наголошує на необхідності відкриття кримінального провадження щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, який, за словами парламентаря, затягував перевірку придбання Лещенком квартири і протягом певного часу не вносив цю інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Крім того, Пинзеник наполягає на відкритті провадження з аналогічної причини проти голови Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

"Прошу прийняти рішення про порушення досудового розслідування за фактами ймовірного незаконного збагачення народного депутата України С. Лещенко та/або вчинення ним інших злочинів і/або корупційних діянь. Прошу також прийняти рішення про порушення досудового розслідування і/або здійснення інших корупційних діянь Директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником і керівником Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким", - сказано в зверненні.

Підкреслимо, що за інформацією джерела РБК-Україна в Генпрокуратурі, зараз звернення депутата Павла Пинзеника вивчають в Головному слідчому управлінні ГПУ.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що НАБУ допустило порушення при перевірці можливих корупційних дій Лещенка, пов'язаних з набуттям ним квартири в центрі Києва.

On Top