ua ru

Генпрокуратура відреагувала на заяву Курченко про купівлю у Порошенка холдингу UMH

Генпрокуратура відреагувала на заяву Курченко про купівлю у Порошенка холдингу UMH Фото: Юрій Луценко (rada.gov.ua)

Курченко звинувачує Порошенко у несплаті податків

Генеральна прокуратура України відреагувала на заяву екс-регіонала-втікача Сергія Курченка про купівлю у президента України Петра Порошенка медіа-холдингу UMH group за 400 млн доларів. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Так, на запитання ведучої, як ГПУ відреагувала на заяви Курченка, що в 2013 році він купив у Порошенка медіахолдинг UMH за 400 млн доларів і в результаті цієї угоди Порошенко не заплатив податки, Луценко відповів: "Це сталося до 2014 року. На той момент Курченко був просто одним з бізнесменів. На той момент щодо нього не було висунуто ніяких юридичних претензій. Щодо того, що сплачені або не сплачені податки - ми вже перевіряємо цю інформацію".

Нагадаємо, раніше Курченко повідомив, що подав позов до Порошенка, який перебуває на розгляді в Печерському районному суді міста Києва з 4 жовтня. Крім того, він заявив, що подасть позов "про захист честі і гідності за поширення наклепу до генпрокурора Юрія Луценка".

У свою чергу Генеральна прокуратура звинувачує Курченка у фінансуванні лідера "Руху нових сил" і колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі для дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в Україні.