Генеральні прокурори України та РФ підписали програму співпраці на 2012-2013 рр

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка та генеральний прокурор Російської Федерації (РФ) Юрій Чайка сьогодні, 15 травня 2012 р., підписали програму співпраці між Генеральними прокуратурами держав на 2012-2013 рр. Фактично це стало продовженням програми співпраці українських та російських органів прокуратури, яка була підписана у 2010 р., повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

У зазначеній програмі передбачено заходи щодо основних напрямків діяльності органів прокуратур України та РФ, а також обмін відомчими і науковими виданнями.

Наприкінці роботи програми заплановано зустріч представників Генеральних прокуратур обох держав.

Раніше делегація органів прокуратури України на чолі з Пшонкою взяла участь у позачерговому засіданні координаційної ради генеральних прокурорів держав-учасниць СНД.

Відповідно до рішення координаційної ради, наступне засідання генеральних прокурорів держав-учасниць СНД відбудеться у м. Києві. З такою ініціативою, яку підтримали усі учасники наради, виступив Пшонка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся