Газові мережі Харківської області потребують 85 млн гривень інвестицій

НовиниЕнергетика    28.07.2017 - 14:41

"Харківгаз" розповів про стан ГТС регіону

Для безперебійної доставки газу споживачам Харківської області на газорозподільній системі регіону необхідно провести комплекс ремонтних робіт на 85 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ "Харківгаз".

Серед потрібних робіт, зокрема, заміна близько 8 км аварійних ділянок газопроводів, понад 2,5 тис. приладів і обладнання на них, капітальний ремонт і заміна майже 30 регуляторних пунктів, обстеження 17 тис. км газових мереж.

За даними прес-служби, сьогодні велика частина газових мереж Харківської області мають термін експлуатації більше 25 років, що може призвести до аварійних ситуацій і, як наслідок, зупинки газопостачання для споживачів.

"В залежності від масштабу витоку газу і технічного стану газової мережі, ремонтні роботи на ній тривають від кількох днів. Але можуть зайняти кілька тижнів. Зменшити кількість витоків можливо шляхом інвестування коштів на заміну чи капітальний ремонт старих газопроводів, обладнання і споруд на них. В іншому випадку, зупинки газопостачання для споживачів можуть виникати все частіше і стати ще більш тривалими", - розповів головний інженер ПАТ "Харківгаз" В'ячеслав Іванченко.

На сьогодні загальна протяжність газопроводів, по яких блакитне паливо доставляється споживачам Харківської області, складає 17 тис. км.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Харків
On Top