Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів

У матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів турецький "Галатасарай" приймав вдома "Челсі". І команди не виявили переможця - на гол Торреса голом відповів Шеджу.

26 лютого, 21:45
Стамбул, "Алі Самі Йен"
Галатасарай - Челсі, 1:1
Гол:
Шеджу, 65 - Торрес, 9
Галатсарай: Муслера, Алекс Теллес, Шеджу, Балта, Ебуе, Мело, Сельчук Інан, Снейдер, Хайрович, Дрогба, Йилмаз
Челсі: Чех, Іванович, Кехілл, Террі, Аспілікуета, Рамірес, Лемпард, Азар, Вілліан, Торрес, Шюррле

Звучить фінальний свисток

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів90+1 хв. Замість Азара виходить Оскар.

88 хв. Челсі різними способами намагається завершити гру. То м'ячик потримають, то на полі хтось поваляется.

84 хв. Галатасарай тримає м'яч у себе. Дуже довго вони придумують, як пройти крізь оборону аристократів.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів80 хв. Замість Дрогба на полі з'явився Булут.

79 хв. І знову Челсі забрав м'яч собі і повільно веде гру до її кінця.

75 хв. Шикарний удар дався Алексу Телесу, але і Петер Чех зіграв шикарно, відбивши м'яч у красивому стрибку.

73 хв. Під гучний свист турецьких трибун Челсі довго тримає м'яч у себе, не особливо просуваючись вперед.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів69 хв. А замість Торреса виходить Ето'О

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів67 хв. Обі Мікел виходить замість Шюрле.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів65 хв. Зрівнює рахунок Сарай! Після подачі кутового Шеджу ногою просто вбив м'яч в сітку воріт!

63 хв. Штанга рятує Челсі! Після подачі з флангу Дрогба неточно пробив головою, але Сельчук добивав м'яч з гострого кута, але влучив у штангу!

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів61 хв. Ще й Чех занадто довго вибивав м'яч від своїх воріт.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів59 хв. А зараз Рамірес грубо зіграв в центрі поля.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів8 хв. І тут же Сельчук Інан порушив правила в атаці.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів57 хв Шюрле вдарив по ногах Мело в центрі поля.

54 хв. Після пасу Їлмаза м'яч від Кехилла покотився в бік воріт, але на щастя Челсі, покотився за лицьову лінію.

52 хв. Шикарною передачею по центру Рамірес вивів Торреса один на один з Муслерою, але удар Фернандо потягнув воротар.

50 хв. Активніше другу половину почали господарі. Але того креативу, який дозволить їм зламати оборону Челсі, їм не вистачає.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів46 хв. Семіх поміняв в перерві Балта.

А ось і другий тайм

Свисток на перерву

45+2 хв. Дуже багато браку в пасах турків. Цим активно користуються лондонці, постійна тікаючи в контратаки.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів43 хв. Йілмаз отримав м'яч у штрафному після ауту і з гострого кута відправив м'яч від штанги у ворота! Але до цього Террі викинув ще один м'яч в поле, за що отримав попередження від судді. Так що, гол скасовано.

39 хв. Юкта несподівано пробив від лівого кута штрафного і Чеху довелося вступити в гру.

35 хв. Рвана гра. Багато фолів, аутів і інших зупинок.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів31 хв. Рання заміна у турків. Замість Хайровича вийшов Юкта.

30 хв. Хайрович непогано пробив з лінії штрафного, але м'яч застиг в руках Чеха.

28 хв. Після прострілу справа бив зі штрафного Рамірес, але м'яч пройшов вище воріт.

25 хв. Турки заволоділи ініціативою. Більшість їх атак проходять через дальні паси, що не дуже ефективно працює.

21 хв. Лампард бив зі штрафного, але влучити у ворота не зміг.

17 хв. Йілмаз зліва прострілив на лінію штрафного, звідки Хайрович смачно пробив вище воріт.

13 хв. Трохи повеселішала гра. Турки стали більш агресивно тікати на чужу половину поля, але лондонці поки справляються.

Галатасарай - Челсі: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів9 хв. Аспілікуета увійшов по лівому краю у штрафну Сараю, віддав в центр на Торреса і той в дотик переправив м'яч у ворота!

8 хв. Небезпечно прострілював зліва Торрес, але Террі не зміг нормально прийняти м'яч і пробити.

4 хв. Муслера не зміг нормально вибити м'яч зі своєї штрафної, м'яч опинився у Вілліана, але той влучив у захисника і снаряд у ворота не потрапив.

3 хв. Рівна гра у нас на початку матчу.

Стартовий свисток. Поїхали!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Галатасарай - Челсі

Дідьє Дрогба є, мабуть, головним героєм Ліги чемпіонів, коли "Челсі" відсвяткував свою першу перемогу в турнірі. У фінальному поєдинку з "Баварією" івуарійський форвард спочатку зрівняв рахунок, а потім реалізував вирішальний 11-метровий у серії пенальті. Це був останній матч Дрогба за "Челсі".

Минулий розіграш виявився для "Челсі" провальним. Лондонці стали першим переможцем турніру, який у новому сезоні не зумів вийти з групи. За останні 12 років це єдиний випадок, коли "Челсі" не пробився в плей-офф Ліги чемпіонів. В ході цієї серії сині вісім разів фінішували у своїй групі на першому місці.

"Галатасарай" у 2000 і 2001 роках долав перший груповий етап, проте в плей-офф Ліги чемпіонів стамбульці зіграють лише вдруге. Перший був у минулому році, коли "Галатасарай" на цій стадії з загальним рахунком 4:3 узяв верх над "Шальке-04". Домашній тоді поєдинок завершився нічиєю 1:1 - рахунок відкрив Бурак Їлмаз, який відзначився також у повторній зустрічі. Крім нього, в Гельзенкірхені у стамбульців забили Хаміт Алтинтоп і вийшовший на заміну Умут Булут.