ua en ru

Поліція попереджає водіїв про сильні дощі та грози найближчими днями

Поліція попереджає водіїв про сильні дощі та грози найближчими днями Фото: поліція попереджає водіїв про сильні дощі

Упродовж тижня по всій території держави очікуються грозові дощі, подекуди град

Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції попереджає водіїв про сильні дощі та грози найближчими днями та закликає їх бути більш уважними, передає прес-служба відомства.

"Синоптики попереджають про дощову погоду. Правоохоронці звертаються до керманичів авто з проханням бути більш уважними, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Упродовж тижня, по всій території держави очікуються грозові дощі, подекуди град, пориви вітру 17-22 м/с. За такої погоди не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування, уникайте ризикованих маневрувань", - підкреслюється в повідомленні.


ДАІ також просить водіїв в умовах недостатньої видимості рухатися з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

"Якщо дощ настільки сильний, що ви втрачаєте з поля зору транспорт, відмовтеся від продовження руху. В такому випадку рекомендується виїхати на узбіччя і зупинитися, обов'язково включивши при цьому аварійну світлову сигналізацію", - рекомендують правоохоронці.

Нагадаємо, 19 липня 2016 року у всій території України, крім західних областей, очікуються дощі, температура вдень від +21 до +32.