Франція - Нідерланди: онлайн трансляція (рахунок 4:0)

Франція - Нідерланди: онлайн трансляція (рахунок 4:0) Фото: Франція - Нідерланди (onsoranje.nl)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію відбору на ЧС-2018

Франція - Нідерланди. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалася на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". В рамках сьомого туру кваліфікації ЧС-2018 відбудеться поєдинок, в якому збірна Франції прийме команду Нідерландів. На думку букмекерів, фаворитами цього протистояння є "галльські півні".

31 серпня, 21; 45
Сен-Дені, Стад де Франс

Стартові склади команд:

Франція: Юго Льоріс, Лайвен Кюрзава, Самюель Юмтіті, Поль Погба, Антуан Грізманн, Тома Лемар, Олів'є Жиру, Кінгслі Коман, Н'Голо Канте, Джібріль Сідібе, Лоран Косьельні.

Нідерланди: Яспер Сіллессен, Тімоті Фосу-Менса, Стефан де Врей, Уеслі Худт, Дейлі Блінд, Кевін Стротман, Квінсі Промес, Жоржиньо Війнальдум, Вінсент Янссен, Уеслі Снейдер, Арьєн Роббен.

Матч закінчився 4:0

90 + 3 хв. От і все! Футболісти збірної Франції в домашньому знищили голландців.

90 + 1 хв. ГОООЛ! Мбаппе святкує перехід в ПСЖ!

90 хв. Три хвилини додав арбітр.

88 хв. ГОООЛ! Грізманн віддав передачу Лемар, який в падінні вразити ворота!

alt

85 хв. Ляказетт отримав жовту картку. І зразу Курзава отримав "гірчичник" за фол у своєму штрафному.

83 хв. Мбаппе виконав простріл. М'яч дістався Курзава, який пробив у воротаря.

80 хв. У збірній Франції заміна: Коман йде, Ляказетт виходить.

79 хв. Фосу-Менса увірвався в штрафну французів і вибіг на рандеву з Льорісом, але пробив вище цілі.

76 хв. Мбаппе вийшов на заміну в складі збірної Франції замість Жиру. Вперше - як гравець ПСЖ.

73 хв. ГООООООЛ! Лемар подвоює перевагу. Це його дебютний гол за збірну Франції.

alt

69 хв. Момент! Погба увірвався в штрафну Нідерландів, фінтами пройшов кількох опонентів і сильно пробив по воротах, але влучив прямо в голкіпера "помаранчевих".

64 хв. Друга заміна у складі збірної Нідерландів: Янссен йде, на полі з'являється кращий бомбардир "помаранчевих" ван Персі.

62 хв. Стротман отримує другу жовту картку і залишає поле. Другий фол проти Грізманн. У меншості залишаються голландці.

56 хв. Стротман збив Канті на своїй половині поля і полчіл жовту.

52 хв. Дуже небезпечно! Після навісу м'яч прилетів до ноги Жиру, але його удар був заблокований захисниками. Потім м'яч отримав Погба, який пробив у ворота, але прямо в Сіллессен.

46 хв. Другий тайм стартував! У перерві гості відправили відпочивати Снейдера. Замість нього виходить Вілена.

45 хв. Без доданого часу завершився перший тайм.

43 хв. "Помаранчеві" боязкими передачами, поступово наближалися до штрафного суперника. Але надовго м'яч у гостей не затримується.

39 хв. Небезпечно! Коман завдав удар по воротах Нідерландів - Сіллессен надійний.

36 хв. Підопічні Дешама відійшли на своєю половину поля.

32 хв. Голландці продовжують відбиватися від постійних атак суперника. Франція домінує.

27 хв. А співвідношення кутових - 4:1.

25 хв. 62 на 38 відсотків - показник володіння м'ячем. Звичайно, на користь французів.

18 хв. Жиру спокійно відбив подачу Роббена зі стандарту.

17 хв. Грізманн отримує жовту картку за фол проти Промес. І штрафний для збірної Голландії.

14 хв. ГОООЛ! Франція виходить вперед! Грізманн дуже легко і невимушено забиває гол! Одним дотиком Олів'є залишив не при справах трьох захисників голландців.

alt

8 мин. Помаранчеві намагаються, але поки не можуть перейти у центр поля.

4 хв. Не найшвидше початок зустрічі. Багато метушні і браку.

1 хв. Матч почався. Приголомшлива атмосфера сьогодні на "Стад де Франс".

alt

- Гравці збірної Нідерландів вже знаходяться на стадіоні.

alt

В останній день літа стартує сьомий тур кваліфікації ЧС-2018. Центральний матч вечора - поєдинок між Францією і Нідерландами. Збірні в рамках відбору зустрічалися в жовтні минулого року. Тоді французи обіграли голландців в Амстердамі з мінімальним рахунком (1:0). Після шести ігрових циклів лідером групи А є збірна Швеції з 13 очками, стільки ж у французів, а на третьому рядку на даний момент розташовуються голландці (10 очок).

Збірна Франції добре стартувала у відбірковому циклі, домігшись чотирьох перемог при одній нічиїй. Однак потім програла шведам, пропустивши курйозний гол після удару Оли Тойвонена на 93 хвилині. Тепер у разі поразки в рідних стінах від Нідерландів французи можуть скотитися на третє місце.

Голландцям потрібна тільки перемога, але і при самому невдалому розкладі - нічия. За шість ігор відбору команда виграла три матчі, одну зіграла внічию, і дві закінчилися поразкою. Команда якось примудрилася програти збірній Болгарії, тим самим втративши важливі очки, і відсунувши себе на три очки від лідерів.

Попередні три зустрічі цих команд завершилися тріумфом збірної Франції. На даний момент по всій показниками триколірні перевершують помаранчевих. Крім того, як відомо, вдома і стіни допомагають.