Франція - Хорватія: онлайн трансляція (рахунок 4:2)

Франція - Хорватія: онлайн трансляція (рахунок 4:2) Фото: Франція - Хорватія (twitter.com/FIFAWorldCup)

Дивитися трансляцію матчу Франція - Хорватія на каналі Інтер можна до 18:00

Франція - Хорватія. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна в 18:00 за київським часом, а дивитися поєдинок можна на Інтері. Збірні Франції та Хорватії змагатимуться у фіналі чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на стороні "триколірних".

15 липня 18:00
Москва, стадіон Лужники

Другий тайм 4:2

90+4 хв. От і все! Матч закінчився! Збірна Франції обіграла Хорватію в фіналі ЧС-2018 і вдруге в своїй історії стали тріумфаторами мундіалю. Дешам - чемпіон світу, як гравець, і як тренер. Подивимося, що буде через чотири роки в Катарі!

90+2 хв. Врсалько не пошкодував в підкаті одноклубника по "Атлетіко" Грізманн і отримав "гірчичник".

89 хв. Ракітіч стріляє по воротах. М'яч зірвався з ноги.

82 мин. Даліч в цей час випустив атакуючого гравця замість захисника: Стрініч покинув поле, Пьяца намагатиметься допомогти Хорватії.

81 хв. Жиру йде, Набіл Фекір виходить замість нього. Форврад все-таки залишився без гола на чемпіонаті світу.

78 хв. Ракітіч вистрілив поруч з дальньою стійкою!

76 хв. Відчайдушно атакують хорвати.

73 хв. Заміни пішли! У Франції йде Матюїді, замість нього Толіссо з'являється на полі. У Хорватії Крамаріч вийшов в пару до Манджукічу, Ребич пішов.

69 хв. Можливо ми рано поховали збірну Хорватії! ГОЛ!! Один з найбільш курйозних голів в історії фіналів ЧС! Юмтіті зіграв назад на Льоріса, який намагався фінтом піти від пресингу Манджукич, але Маріо не піддався і ногою зрізав м'яч у порожні ворота!

- Такого не було понад 40 років! З фіналу ЧС-1970 Бразилія - Італія жодна з команд не забивала в фіналі більше чотирьох голів. Тоді рахунок був 4: 1 на користь бразильців.

65 хв. ГОЛ! І це розгром! Мбаппе наблизив Францію до титулу. Субашич не побачив момент удару з-за меж штрафного і нічого не зміг вдіяти.

60 хв. У кожному матчі плей-офф хорвати пропускали першими і в підсумку перемагали. Чи врятуються на цей раз?

59 хв. 3:1! І знову не щастить хорватам. Перший удар Погба заблокували, але дали Полю другу спробу, і Субашич навіть не полетів за м'ячем.

55 хв. Заміна у Франції: Канті йде, Н'Зонзі з'являється на полі.

52 хв. Мбаппе пробиває в створ, але Субашич вискочив з воріт і відбив удар.

50 хв. Повторюється сценарій першого тайму. Хорвати тиснуть, але немає точності у ударів.

48 хв. Справжній сейв від Льоріса! Капітан французів парирував удар Ребича під поперечину.

46 хв. Розпочався другий тайм. Дешам і Даліч обійшлися без ранніх замін. Продовжуємо!

45+3 хв. Підсумок першого тайму на користь французів - 2:1. Йдемо на перерву. Залишайтеся з нами!

42 хв. Хорватії просто не щастить. Французи не зробили нічого серйозного на поле, але забили два голи. Спочатку автогол Манджукич, тепер рука Перішіча.

38 хв. Грізманн відправив м'яч у лівий кут, Субашич впав в інший.

36 хв. Пенальті призначає Нестор Пітана. Французи будуть бити Субашичу!

35 хв. Головний арбітр матчу відправився дивитися епізод на предмет гри рукою у Перішіча.

28 хв. Рахунок рівний! Перішич заслужив цей гол! Хорвати примудрилися виграти всі єдиноборства в штрафний, після чого Перішич залишалося прибрати м'яч від суперника і пробити в кут.

27 хв. Перішич заробив жовту картку для Канті. Не встиг за ним француз і наступив на ногу.

18 хв. Франція забиває ГОООЛ! Грізманн пробив зі штрафного в бік дальньої дев'ятки, і від голови Манджукіча м'яч залетів у ворота.

17 хв. Перший прорив Гризманна до воріт завершився фолом з боку Брозовича. Ось і шанс для французів.

15 хв. Хорвати виграють майже всі єдиноборства, а коли це не виходить, французи не знають, що робити з м'ячем.

8 хв. Продовжується тиск хорватів біля воріт Льоріса. Перший стандарт заробили

7 хв. Хорвати добре почали матч, більш агресивно і концентровано. Здається, французам

1 хв. Матч стартував. З центру поля м'яч у гру ввели футболісти збірної Хорватії.

- Вітаємо команди на полі. Час гімнів Франції та Хорватії.

- Стартові склади:

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Юмтити, Ернандес, Канте, Погба, Матюіді, Мбаппе, Жиру, Грізманн

Хорватія: Субашич, Врсалько, Виду, Ловрен, Стрініч, Ракітіч, Брозович, Модріч, Ребич, Перішич, Манджукіч

- Шлях Хорватії до фіналу:

- Як Франція прийшла до фіналу:

За титул найкращої команди у світі змагатимуться Франція і Хорватія. Шлях до фіналу у кожної команди був непростим, і вони заслужили цей момент слави!

"Триколірні" в 1/8 фіналу перемогли Аргентину, яка билася реально до останньої хвилини - 4:3. У чвертьфіналі французи грали з Уругваєм, у якого в самий відповідальний момент вибув лідер Едінсон Кавані. Збірна Франції забила двічі, а Уго Льоріс пішов без пропущених м'ячів. У півфіналі з бельгійцями французи відбулися мінімальною перемогою - 1:0.

"Шашкових", якщо судити по часу на полі, зіграли 3 матчі на шляху до фіналу, а майже 4. Всі ігри плей-офф вони переводили в додатковий час, а два матчі доводили до серії пенальті.

В 1/8 фіналу вони обмінялися голами з датчанами на початку матчу, а потім Субашич створив диво у серії післяматчевих пенальті. У чвертьфіналі зустрічалися хорвати з господаркою турніру. І основний, і додатковий час команди завершили нічиєю. Справа дійшла до другої для майбутнього фіналіста серії пенальті. У півфіналі дебютант фіналів ЧС зіграв додаткові тайми з Англією, але цих 30 хвилин уже вистачило для підсумкової перемоги.