Фракція ПР закликає ухвалити на цьому тижні блок урядових законопроектів щодо сприяння ведення бізнесу

Фракція Партії регіонів закликає на цьому тижні прийняти блок урядових проектів законів щодо сприяння ведення бізнесу. Про це повідомив підчас погоджувальної ради голова фракції Олександр Єфремов, передає корреспондент РБК-Україна.

"Уряд вже підготував блок проектів законів, які спрямовані на покращення ведення бізнесу в країні... Зокрема це проекти законів, які необхідно розглянути в першому читанні: №№6434, 7413, 7497,8146, 8215. и в другому читанні: №№3324,5148, 7116, 7516, 7254 що вже підготували відповідні комітети. Прийняття цих законів забезпечить суттєві покращення умов ведення бізнесу", - заявив О.Єфремов.

Також О.Єфремов наголосив на необхідності розгляду і прийняття на поточному тижні проекту закону "Про повітряній кодекс":
"Неприпустима сьогодні ситуація, коли ціни на внутрішні рейси складають 2000 грн ... Комітет все підготував до розгляду цей проект закону, і ми маємо його розглянути у сесійній залі, щоб зняти усі спекуляції", - зазначив він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся