ua en ru

Фракція ПР буде проводити засідання по вівторках і четвергах у сесійній залі ВР, - Єфремов

Фракція Партії регіонів (ПР) у Верховній Раді (ВР) буде проводити засідання фракції по вівторках і четвергах у сесійній залі. Про це на брифінгу у ВР повідомив голова фракції ПР Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми прийняли рішення, щоб по вівторках і четвергах проводити збори фракції в сесійній залі о 8 годині, оскільки у нас дуже велика фракція, і в парламенті немає такого приміщення, куди б помістилися майже 200 людей", - зазначив Єфремов.

Він додав, що сьогодні через дії БЮТБ і НУ-НС, депутати яких заблокували трибуну парламенту, ПР не змогла провести засідання фракції:

"Але нам вдалося забезпечити нормальну роботу парламенту і не допустити блокування", - додав Єфремов.

Нагадаємо, сьогодні, 17 травня, депутати ПР задовго до початку ранкового засідання заблокували президію і ложу уряду. При цьому депутати фракцій БЮТБ і НУ-НС заблокували трибуну парламенту. Після початку засідання ВР опозиція заявила, що не братиме участі в сьогоднішньому пленарному засіданні, і вимагає від ГПУ припинити незаконну відеозйомку екс-прем'єра Юлії Тимошенко в її лікувальній палаті, а також притягнути винних у цих зйомках посадових осіб до відповідальності. Після цієї заяви депутати БЮТБ залишили парламент.