Формула-1: Себатьян Феттель виграв гонку в США

Німецький пілот команди "Ред Булл" Себастьян Феттель став переможцем 18-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів "Формула-1". Гонщик після перемоги в кваліфікації стартував в основній гонці першим і на фініші підтвердив звання чемпіона тепер вже на трасі в американському Остіні.

Після успішного фінішу Феттель встановив новий рекорд за кількістю перемог поспіль протягом одного сезону. Здобута перемога стала для нього 8-ю поспіль, що раніше нікому не вдавалося. Попереднє досягнення у 7 перемог належало німцеві Міхаелю Шумахеру і було встановлено у 2004-му році.

Крім того, перемога стала для нього вже 38-ю в кар'єрі і 12-ю у нинішньому сезоні.

Другим до фінішу прийшов Ромен Грожан з команди "Лотус". У суботу, нагадаємо, у кваліфікації він був третім. А от партнер Феттеля Марк Веббер, навпаки, поступився одну позицію, але в підсумку опинився на п'єдесталі пошани.

П'ятим на фініші виявився Фернандо Алонсо, чим гарантував собі друге місце в особистому заліку за підсумками нинішнього сезону.

Зазначимо, що через тиждень сезон завершиться гонкою в Бразилії.