У форму е-декларацій найближчим часом внесуть технічні зміни

НовиниПолітика    19.10.2016 - 16:12
Фото: в систему е-декларування внесуть технічні зміни
Фото: в систему е-декларування внесуть технічні зміни

В НАЗК відбулася робоча нарада

У форму е-декларацій найближчим часом внесуть технічні зміни. Про це повідомляє прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції.

Так, в НАЗК відбулася  робоча нарада, присвячена функціонуванню Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема практичним аспектам подання електронних декларацій.

"Учасники зустрічі вирішили  спільно виробити зміни до форми декларації  осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які будуть затверджені Національним агентством з питань запобігання корупції та зареєстровані в Міністерстві юстиції України найближчими днями. Відповідно до цього рішення, з метою усунення всіх критичних аспектів подання електронних декларацій, в найкоротші терміни буде здійснено технічне корегування форми е-декларації", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що інтерфейс системи електронних декларацій повинен бути зручним і зрозумілим для чиновників.

On Top