Форекс: Огляд EUR/USD на 1 квітня 2014 р

Напередодні пара євро/долар на Форексі продемонструвала волатильну динаміку:

Напередодні пара євро/долар на Форексі продемонструвала волатильну динаміку: спочатку невтішна статистика по інфляції єврозони в березні, потім різку наснагу на коментарях члена керуючої ради ЄЦБ Евальда Новотни з приводу непоганого стану європейської економіки. Під завісу дня з коментарями виступила голова ФРС США Джанет Йеллен, яка наполегливо захищала програму стимулювання і всіляко доводила її доцільність, оскільки ринку праці все ще потрібна підтримка, кажуть аналітики ринку Форекс.

Новини ринку Форекс. У вівторок, 1 квітня, євро на Форексі відчуває підтримку після виходу блоку новин з Європи. До 11:30 за київським часом курс європейської валюти на Форексі піднявся до позначки 1,379 дол. США. Учасники торгів в цілому помірно оптимістичні.

Головна новина надійшла з Німеччини, де рівень безробіття в березні знизився до 6,7%, тоді як очікувалося 6,8%. Попереднє значення показника - 6,8%. Крім цього в Німеччині вийшли дані про індекс ділової активності в промисловості. У березні показник склав 53,7 пункту, очікувалося 53,8 пункту. Попереднє значення 53,8 пункту.

Сильна статистика не обмежилася Німеччиною. Так, з'явилася інформація, що індекс ділової активності в промисловості Франції в березні склав 52,1 пункту, очікувалося 51,9 пункту. Попереднє значення - 51,9 пункту, відзначають аналітики ринку Форекс.

Вихід непоганий статистики, а також оптимістичні заяви представника монетарної влади підвищують напругу на Форексі перед квітневим засіданням Європейського центрального банку: не зіб'ють чи оптимісти главу ЄЦБ Маріо Драгі з пантелику? Так чи інакше, "ведмежа" мета на 1,372 дол. США на ринку Форекс залишається актуальною, як би не намагалися покупці витягнути інструмент вгору, вважають аналітики.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся