Фондові торги в Японії завершилися 14 квітня підвищенням індексу Nikkei.

Фондові торги в Японії завершилися 14 квітня 2010 р. підвищенням індексу Nikkei, повідомляє РБК. Котирування японських компаній підштовхнули вгору новини із США, де успішно відзвітував виробник мікрочіпів Intel. Чистий прибуток компанії в I кварталі 2010 р. виріс більш, ніж в три рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 2,4 млрд дол., тоді як виручка склала 10,3 млрд дол. проти 7,1 млрд дол. роком раніше.

Повідомлення виробника устаткування для виготовлення мікросхем - компанії Tokyo Electron про зростання замовлень на продукцію до дворічних максимумів призвело до підвищення котирувань на 3,6%. У плюсі торги завершилися і для виробника устаткування для тестування мікрочіпів пам'яті Advantest Corp. (+1,4%).

Рішення аналітиків J.Р.Мorgan Chase & Co. знизити рейтинги сталевиробника Nippon Steel Corp. і його конкурента JFE Holdings призвело до відповідного зниження котирувань на 1,4% і 1,6% відповідно.

На 2,9% подорожчали акції автовиробника Toyota Motor Corp. не дивлячись на припинення продажу позашляховика Lexus GX 460 у зв'язку з публікаціями в ЗМІ статті про те, що дана модель автомобіля має проблеми з управлінням, машини, що приводять до перекидання, на крутих поворотах.

За підсумками торгів 14 квітня 2010 р. індекс Nikkei 225 виріс на 43,67 пункту (+0,39%) - до 11204,90 пункту. Курс долара до ієни підвищився по відношенню до курсу попереднього дня на 0,59 дол. і склав 93,17 ієни/дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся