Фондові торги в США завершилися 9 квітня підвищенням провідних індексів.

Фондові торги в США завершилися 9 квітня підвищенням провідних індексів. За підсумками тижня зростання індексів спостерігається шостий раз поспіль. Заява глави Європейського центрального банку Жан-Клода Тріше про те, що Греції не загрожує дефолт, надихнула інвесторів і вселила надії на стійке зростання економіки.
Це не забарилося позначитися на котируваннях технологічних компаній, котирування яких завжди чутливі до економічних змін. В результаті акції виробника мережевого обладнання Cisco Systems подорожчали на 1,2%, а виробника програмного забезпечення Microsoft Corp. - на 1,3%. 1,7% додали в ціні акції мережі універмагів J.C.Penney Co., оскільки аналітики Goldman Sachs порекомендували цінні папери компанії до покупки.
У лідерах зростання опинилися компанії енергетичного сектора. Ціни на "чорне золото" знову спрямувалися вгору, у зв'язку з чим акції найбільшою в світі нафтової компанії ExxonMobil подорожчали на 1,3%, а її найближчих конкурентів ConocoPhillips і Chevron - на 2,6% і 2,4% відповідно. В той же час розчарував "биків" металургійний сектор, який закрився в мінусі: акції виробника алюмінію Alcoa подешевшали на 3,2%, а компанії з видубтку Freeport-McMoRan Copper & Gold - на 0,4%.
Макроекономічні дані також зробили вплив на хід торгів. Згідно з опублікованою доповіддю Міністерства торгівлі США, товарні запаси на складах оптової торгівлі в країні в лютому 2010 р. виросли на 0,6% в порівнянні з попереднім місяцем. Аналітики ж прогнозували, що запаси виростуть менш значно - на 0,4%.
За підсумками торгів 9 квітня індекс Dow Jones підвищився на 70,28 пункту (+0,64%) - до 10997,35 пункту, індекс S&P - на 7,93 пункту (+0,67%), до 1194,37 пункту, індекс Nasdaq - на 17,24 пункту (+0,71%), до 2454,05 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся