Фондові торги в США 16 листопада 2007 р. відкрилися різноспрямованою зміною провідних індексів. Інвестори зацікавлені в покупці цінних паперів, що істотно подешевшали за останні три тижні, і цей інтерес підігрівається благополучними фінансовими показниками великих американських компаній. Зокрема, в перші години торгів на 5,5% подорожчали акції промислового конгломерату Tyco Electronics Ltd., що оприлюднив прогноз по прибутку на 2007-2008 фінансовий рік, що перевищив очікування аналітиків. Крім того, сприятливо складається обстановка в секторі високотехнологічних компаній. Так, цінні папери одного з найбільших у світі виробників офісної техніки і іншої електроніки Hewlett-Packard в перші години торгів подорожчали на 2%, оскільки сьогодні аналітики з Morgan Stanley підвищили рекомендації по акціях компанії з "на рівні ринку" до "вище за ринок". На 1,7% подорожчали і акції найбільшого в світі виробника мережевого устаткування Cisco, керівництво якого затвердило програму по викупу акцій на 10 млрд дол.
Ростуть акції енергетичних компаній, чому сприяє підвищення аналітиками з Deutsche Bank рекомендацій по сектору в цілому. Акції другої за величиною в США енергокомпанії Chevron в перші години торгів подорожчали на 1,7%, цінні папери її менш великого конкурента ConocoPhillips - на 1,1%, а акції Marathon Oil - на 3,7%.
Не так вдало обставини складаються для поштової компанії FedEx Corp. і найбільшої у світі мережі кав'ярень Starbucks Corp., прогнозів, що оголосили про зниження по прибутку. У перші години торгів акції FedEx подешевшали на 4,7%, а цінні папери Starbucks - на 7,8%.
Станом на 18:45 за київським часом індекс Dow Jones зріс на 19,75 пункту (+0,15%) - до 13129,8 пункту, індекс Nasdaq знизився на 0,41 пункту (-0,02%) - до 2618,1 пункту, а індекс S&P виріс на 0,52 пункту (+0,04%), склавши 1451,67 пункту.