Фондові торги в Японії 19 квітня завершилися зниженням індексу Nikkei на 0,82%

Фондові торги в Японії 19 квітня завершилися зниженням індексу Nikkei на 0,82%. Негативна тенденція спостерігалася в основному серед крупних експортерів через хвилювання інвесторів щодо економічної ситуації в Європі.

Зокрема, побоювання трейдерів були викликані аукціоном іспанських держоблігацій, що відбувся напередодні. Прибутковість по десятирічних бондах піднялася, що негативно позначилося на ході торгів в Європі, де за підсумками сесії іспанський індекс IBEX став лідером зниження, впавши на 4%.

Найбільш помітним скороченням ринкової капіталізації в ході торгової сесії відзначилися виробники електроніки. Так, найбільші в Японії виробники цифрових камер Nikon і Canon продемонстрували зниження котирувань на 2% і 1,1% відповідно. Акції одного з найбільших експортерів Японії Sony подешевшали на 0,9%, а його конкурентів Kyocera і Panasonic - на 1% і 0,6% відповідно.

Сесія пройшла несприятливо і для металургійних компаній Японії. Акції одного з ключових представників сектору Nippon Steel впали в ціні на 2,4%. Його конкуренти наголосилися менш значним пониженням котирувань: так, папери JFE Holdings подешевшали на 0,5%, а Sumitomo Metal Mining - на 0,3%.

Тим часом автомобілебудівний сектор Японії завершив сесію змішаним рухом котирувань. Акції Mitsubishi Motors і Honda Motor подешевшали на 1,1% і 0,9% відповідно, тоді як папери Toyota Motor і Nissan Motor, навпаки, підвищилися в ціні на 0,9% і 0,2% відповідно.

За підсумками торгів 19 квітня 2012 р. індекс Nikkei знизився на 78,88 пункту (-0,82%) і склав 9588,38 пункту. Курс долара до ієни підвищився на 0,16 ієн по відношенню до курсу попереднього торгового дня і склав на закритті торгів 81,50 ієни/дол.

Нагадаємо, фондові торги в Японії 18 квітня завершилися підвищенням Nikkei на 2,1%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся