Фондові торги в Японії 18 жовтня завершилися зниженням індексу Nikkei на 1,5%

Фондові торги в Японії 18 жовтня 2011 р. завершилися зниженням індексу Nikkei на 1,5% на тлі побоювань інвесторів навколо затримки з дозволом бюджетно-боргової кризи в зоні євро. Песимізму учасникам ринку додав міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле, заявивши, що знаходиться на межі дефолту Греції потрібно списати 50-60% боргу, щоб стабілізувати фінансову систему, а на саміті ЄС 23 жовтня лідери блоку не встигнуть виробити конкретні заходи" щодо подолання кризи.
Тиск на акції японських експортерів в ході сесії чинили дані по зростанню економіки Китаю. ВВП КНР за підсумками III кварталу 2011 р. виріс на 2,3% порівняно з попереднім кварталом. Аналітики прогнозували, що ВВП країни зросте на 2,1%. Порівняно з минулим роком китайський ВВП виріс на 9,1%. Експерти прогнозували, що він збільшиться на 9,2%.
Акції машинобудівних компаній Yaskawa Electric подешевшали на 2,4% на зниження прогнозу по операційного прибутку за підсумками поточного фінансового року на тлі зміцнення ієни та уповільнення зростання продажів.
Котирування однієї з найбільших японських телекомунікаційних компаній KDDI Corp. піднялися на 4,3%, тоді як ринкова капіталізація третьої за величиною телекомунікаційної медіакорпорації країни Softbank Corp. зменшилася на 3,9% після того, як в ЗМІ з'явилася інформація про зниження тарифів найбільшим стільниковим оператором країни NTT DoCoMo.
Акції найбільшого японського кредитора Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. знизилися в ціні на 1,8%, виробника електроніки Sony Corp. - на 1,2% після зниження аналітиками Goldman Sachs Group Inc. прогнозу по сектору електроніки. Папери виробника скла для LCD-моніторів Nippon Electric Glass Co. подешевшали на 3,5% на зниження компанією прогнозу прибутку на I півріччя поточного фінансового року.
За підсумками торгів 18 жовтня 2011 р. індекс Nikkei знизився на 137,69 пункту (-1,55%) і склав 8741,91 пункту. Курс долара до ієни підвищився по відношенню до курсу попереднього торгового дня на 0,02 ієн і склав на закритті торгів 76,85 ієни/дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся