Фондові торги в США завершилися 27 жовтня незначним зниженням індексів Dow і S&P

Фондові торги в США завершилися 27 жовтня 2010 р. незначним зниженням основних індексів. Індекс "традиційної економіки" Dow Jones Industrial Average знизився за підсумками сесії на 0,39%, індекс "широкого ринку" S&P 500 втратив 0,27%. В той же час високотехнологічний Nasdaq підріс на 0,24%. 
Лейтмотивом минулої сесії були сумніви гравців в рішучості Федеральної резервної системи (ФРС) США провести нову масштабну програму грошових вливань. На думку американських ділових ЗМІ, ФРС може обмежитися відносно невеликою програмою покупки казначейських облігацій на суму в кілька сотень мільярдів. За час кризи американський ЦБ вкачав в економіку 2 трлн дол. 
Очікування на ринку менш агресивного підходу з боку ФРС допомогли долару зміцнитися до євро, британського фунта та японської ієни. На цьому тлі нафтові котирування знижувалися, потягнувши за собою акції енергетичного сектора. Папери найбільшої нафтогазової корпорації США ExxonMobil подешевшали за підсумками торгів на 1,3%, акції її конкурента ConocoPhillips втратили 1,2% вартості. Котируванням Conoco не допоміг і сприятливий фінансовий звіт: прибуток компанії в III кварталі ц.р. зріс більш ніж в 2 рази в порівнянні з минулим роком і склав 3,1 млрд дол, перевищивши очікування аналітиків. 
Лідером зниження опинилися папери телекомунікаційного оператора Sprint Nextel - третього за величиною в США. Акції компанії впали майже на 10%, після того як вона повідомила про чистий збиток за III квартал на суму 911 млн дол., який майже в 2 рази перевищив порівняльний збиток минулого року на суму 478 млн дол. 
За підсумками торгів 27 жовтня індекс Dow Jones знизився на 43,18 пункту (-0,39%) - до 11126,28 пункту, індекс S&P - на 3,19 пункту (-0,27%) - до 1182,45 пункту. Індекс Nasdaq піднявся на 5,97 пункту (+0,24%) - до 2503,26 пункту. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся