ru ua

Фондові торги в США 26 липня відкрилися зниженням провідних індексів

Фондові торги в США 26 липня відкрилися зниженням провідних індексів. Інвестори досить обережні у питанні укладення серйозних угод на тлі різноманіття результатів корпоративної звітності компаній, а також макроекономічних даних.

Так, протягом цього тижня одним з найсильніших драйверів ринку залишався технологічний сектор. Базу для цього забезпечила яскрава звітність таких гігантів сектора, як Apple і Facebook. Однак оптимізм інвесторів трохи охолов через досить слабких результатів інтернет-рітейлера Amazon і виробника відеоігор - компанії Zynga. Amazon несподівано для аналітиків повідомив, що в II кварталі 2013 р. він зазнав збитків у розмірі 7 млн ​​дол, або в 2 центи на акцію. Це сильно розійшлося з прогнозами, пророкує прибуток в 5 центів на акцію. Що стосується Zynga, то тут причиною для розчарувань став слабкий власний прогноз на III квартал 2013 р. На цьому тлі котирування Amazon на відкритті торгів просіли на 0,2%, а акції Zynga подешевшали на 16,9%. Акції Apple подешевшали на 0,1%, а котирування Facebook знизилися на 1,3%.

Акції іншого виробника відеоігор, Activision Blizzard, підскочили вході pre-market торгів більш ніж на 14% і продовжили впевнене зростання після початку сесії, досягнувши "плюсової" позначки в 14,6%. Приводом для цього стало опубліковане раніше повідомлення про намір менеджменту Activision Blizzard пробрести 85% акцій своєї компанії у французької Vivendi.

Котирування мережі кав'ярень Starbucks відрили торги підвищенням на 7,04%, після того як компанія відзвітувала про прибутки і продажах, що перевищили прогнози.

Ринкова капіталізація виробника електрокарів Telsa Motors збільшилася на 3,7% на тлі того, як аналітики Deutsche Bank підвищили оцінку компанії.

Незабаром після відкриття торгів Reuters і Мічиганський університет повідомили, що індекс споживчої довіри в США в липні 2013 р., за остаточними даними, підвищився до 85,1 пункту, що виявилося вище прогнозів 84 пункти, а також стало найвищим показником індексу з липня 2007 р. Проте навіть ці позитивні дані на перших порах не змогли істотно вплинути на хід торгів, залишивши провідні індекси в "червоному" поле.

На відкритті торгів котирування американських банків продемонстрували спадну динаміку. Так, котирування паперів Wells Fargo просіли на 0,5%, акції Bank of America подешевшали на 1,2%, а ринкова капіталізація Morgan Stanley скоротилася на 0,1%.

Станом на 18:15 мск індекс Dow Jones знизився на 72,98 пункту (-0,47%) - до 15482,63 пункту, індекс S & P - на 6,30 пункту (-0,37%) - до 1684,00 пункту, індекс Nasdaq опустився на 11,40 пункту (-0,32%) - до 3593,83 пункту.