Фондові торги в США 21 жовтня 2011 р. відкрилися підвищенням провідних індексів напередодні саміту ЄС

Фондові торги в США 21 жовтня відкрилися підвищенням провідних індексів напередодні саміту Євросоюзу, який пройде в Брюсселі 23 жовтня. Інвестори сподіваються, що в ході зустрічі європейських лідерів може бути розроблений план виходу з боргової кризи єврозони.
Раніше лідери Франції і Німеччини повідомили про те, що питання збільшення обсягу Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF) і подолання бюджетно-боргової кризи в зоні євро буде обговорюватися на саміті в Брюсселі, проте від цієї зустрічі не варто очікувати конкретних антикризових рішень. Втім, більш певний план дій може бути вироблений на повторному засіданні, який відбудеться 26 жовтня.
Підтримку ринку подають і опубліковані сьогодні корпоративні звіти. Акції найбільшої американської корпорації, що виробляє електронні системи управління і автоматизації, Honeywell International Inc. виросли в ціні на відкритті торгів на 3,6% після виходу квартального звіту, що перевершив очікування аналітиків.
Папери нафтосервісної Schlumberger, яка також оприлюднила сьогодні свій фінансовий звіт, підвищилися лише незначно (+0,01%), а котирування її конкурента Halliburton виросли більш помітно (на 1,36%).
У той же час менш вдалим виявився звіт американського багатопрофільного концерну General Electric Co., квартальний прибуток якої виріс на 18% на тлі зростання виручки підрозділів з виробництва енергетичного, авіаційного і медичного устаткування. Акції компанії знизилися в ціні на 2,1%.
Після закриття попередньої торгової сесії відзвітував про зростання чистого прибутку в I кварталі 2011-2012 фінансового року Microsoft. Показник за I квартал 2011-2012 фінансового року, який завершився 30 вересня, виріс на 6% - до 5,74 млрд дол. в порівнянні з аналогічним показником в 5,41 млрд дол. роком раніше. Квартальні результати Microsoft приблизно співпали з середніми очікуваннями Уолл-стріт. Незважаючи на це котирування компанії продемонстрували спадну динаміку, знизившись на 0,8%.
Станом на 17:09 за київським часом індекс Dow Jones виріс на 161,02 пункту (+1,40%) - до 11702,8 пункту, індекс S & P - на 16,65 пункту (+1,37%), до 1232 , 0 пункту, індекс Nasdaq - на 33,96 пункту (+1,31%), до 2632,74 пункту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся