ua en ru

Фонд держмайна затвердив список приватизації на 2018 рік

Фонд держмайна затвердив список приватизації на 2018 рік Фото: ФДМ затвердив список приватизації (фото з відкритих джерел)

У список увійшли близько 100 об'єктів

Фонд державного майна затвердив перелік підприємств, що підлягають приватизації у 2018 році. Про це повідомив глава ФДМ Віталій Трубаров.

Як повідомляється, в список входить близько 100 об'єктів, які за класифікацією належать до групи В, Г, Е.

Зокрема, до переліку входить низку енергетичних компаній, а саме, "Сумихімпром", Львівський завод "Автонавантажувач", "Оснастка", "Криворізька теплоцентраль", "Львівська вугільна компанія", "Запорізький титано-магнієвий комбінат" та інші.

За словами Трубарова, фонд планує отримати від приватизації зазначених об'єктів близько 22,5 млрд гривень.

"Це реальна сума, яку фонд виконає. Найближчим часом Верховна Рада прийме новий закон про приватизацію, який не тільки спростить процес приватизації і скоротить терміни підготовки, але і стане ясним інвесторам. Тому наступний рік повинен стати роком великої приватизації", - зазначив Трубаров.

Він також повідомив, що по ряду підприємств вже ведеться приватизаційна підготовка, зокрема це стосується таких підприємств, як Центренерго, ОПЗ, енергокомпаній та інших підприємств.

Нагадаємо, на думку прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, приватизація відкриває нові можливості для інвестування.