Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію у пов'язаний з Іванющенком "Західінкомбанк"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 29 травня 2014 р. ввів тимчасову адміністрацію у ПАТ "Західінкомбанк".

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 29 травня 2014 р. ввів тимчасову адміністрацію у ПАТ "Західінкомбанк". Про це повідомляє прес-служба банку.

"На підставі постанови правління Національного банку України від 28 травня 2014 р. 14 № 316 "Про віднесення ПАТ "Західінкомбанк" до категорії неплатоспроможних", виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 28 травня 2014 р. прийнято рішення про запровадження з 29 травня 2014 р. тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи фонду на тимчасову адміністрацію в ПАТ "Західінкомбанк" (м. Луцьк)", - йдеться в повідомленні.

Уповноваженою особою фонду призначений Ігор Яремчишин.

Тимчасову адміністрацію в "Західінкомбанк" запроваджено строком на 3 місяці з 29 травня 2014 р. по 28 серпня 2014 р.

Зазначимо, згідно з інформацією на сайті "Західінкомбанк", 51% акцій у статутному капіталі банку належить компанії Parroks Corporation Limited, а серед осіб, які опосередковано володіють істотною участю значиться Арсен Іванющенко - син народного депутата України від Партії регіонів Юрія Іванющенка на прізвисько "Юра Єнакієвський", близького до відстороненого Президента України Віктора Януковича.

Нагадаємо, 14 квітня 2014 р. Європейський Союз заморозив рахунки Юрія Іванющенка в європейських банках у зв'язку з проведенням розслідування про незаконне привласнення українських державних коштів.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся