Fitch знизив рейтинг в нацвалюті в "Укрексімбанку" і "Ощадбанку"

Міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings знизила довгострокові рейтинги дефолту емітента ("РДЕ") в національній валюті ВАТ Державний експортно-імпортний банк України ("Укрексімбанк") і ВАТ Державний Ощадний Банк України ("Ощадбанк") з рівня "B-" до "CCC".

Міжнародна рейтингова агенція Fitch Ratings знизила довгострокові рейтинги дефолту емітента ("РДЕ") в національній валюті ВАТ Державний експортно-імпортний банк України ("Укрексімбанк") і ВАТ Державний Ощадний Банк України ("Ощадбанк") з рівня "B-" до "CCC". Про це йдеться в звіті агентства.

Крім того, агентство помістило довгостроковий РДЕ в національній валюті "Приватбанку" "B-" під спостереження в список Rating Watch "Негативний".

Одночасно Fitch підтвердило на рівні "B-" довгострокові РДЕ в національній валюті "Промінвестбанку", "УкрСиббанку", "Укрсоцбанку", "ВТБ Банк", "ПроКредит Банку" (Україна), "ПРАВЕКС-БАНКу", "Креді Агріколь Банк" і "Альфа-Банку".

Довгострокові РДЕ в іноземній валюті 11 банків підтверджені на рівні "CCC".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся