Fitch підтвердило рейтинг ДТЕК на рівні B, прогноз "стабільний"

НовиниЕкономіка    26.03.2012 - 14:55

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий валютний рейтинг дефолту емітента (РДЕ) DTEK Holdings Limited на рівні B/прогноз "стабільний" і пріоритетний незабезпечений валютний рейтинг DTEK Finance B.V. на рівні B, рейтинг зворотності активів RR4. Про це повідомляє прес-служба Fitch.

Короткостроковий рейтинг DTEK Holdings Limited в іноземній валюті підтверджений на рівні B, довгостроковий рейтинг у місцевій валюті - B+/прогноз "стабільний", короткостроковий рейтинг у місцевій валюті - B, національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні AA+(ukr)/прогноз "стабільний".

"Довгостроковий РДЕ в іноземній валюті обмежений суверенним рейтингом України (B/прогноз "стабільний"). Довгостроковий РДЕ в місцевій валюті вище суверенного рейтингу - B+, оскільки він виключає ризику переведення і конвертації, пов'язаний з іноземною валютою боргу і відображає підтримку ДТЕК, порівняно стабільним вертикально-інтегрованим характером діяльності, - говориться в повідомленні. - Рейтинги відображають лідерство ДТЕК в Україні у видобутку вугілля, виробництві електроенергії, передачі, розподілу та продажу електроенергії".

ДТЕК - приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова. Підприємства ДТЕК створюють виробничий ланцюжок з видобутку та збагачення вугілля, генерації й дистрибуції електроенергії.

Нагадаємо, раніше moody's розкрила інформацію про кредитні рейтинги іншої компанії, що входить у СКМ - банку"ПУМБ".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Fitch, ДТЕК
On Top