Фінзвіт ПриватБанку буде опублікований до 1 липня, - Рожкова

Фінзвіт ПриватБанку буде опублікований до 1 липня, - Рожкова
Фото: звіт Привату опублікують до 1 липня (РБК-Україна)

Заступник голови НБУ не назвала суму додаткової докапіталізації банку

Звіт про результати діяльності націоналізованого ПриватБанку у 2016 році буде опублікований до 1 липня. Про це в інтерв'ю порталу Finbalance повідомила заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова.

За її словами, норми законодавства передбачають публікацію річної звітності банків до кінця квітня поточного року, однак у випадку з ПриватБанком зроблено виняток, оскільки аудитор почав перевірку банку тільки в лютому. З цієї причини Нацбанк дав дозвіл на продовження терміну надання звітності.

"І банк, і аудитор зверталися з тим, щоб продовжити термін. Далі - і це звичайна практика - коли звіт готовий, його обговорює менеджмент і наглядова рада, ще вносяться корективи", - сказала Рожкова.

Вона також повідомила, що публікація звіту та визначення остаточної суми докапіталізації відбудуться одночасно.

За словами Рожкової, адекватність регулятивного капіталу найбільших банків на кінець року повинна бути не менше 7% і не менш 10% - на кінець 2018 року. Тому НБУ обговорює з Міністерством фінансів можливість продовження термінів виходу на показник 10%.

При цьому, чиновниця не спростувала і не підтвердила інформацію про те, що " ПриватБанку необхідно ще 38,5 млрд гривень для того, щоб вивести свій капітал на необхідний Нацбанком рівень, зазначивши, що зможе офіційно озвучити суму докапіталізації тільки після публікації річного звіту банку та відповідного рішення уряду.

Нагадаємо, раніше Рожкова заявила, що без націоналізації ПриватБанк зміг би пропрацювати не більше декількох днів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся