ru ua

Фінляндія виділить Україні 15 млн євро на освіту, - Сойні

Фінляндія виділить Україні 15 млн євро на освіту, - Сойні Тімо Фото: Тімо Сойні (фін. Timo Juhani Soini), міністр закордонних справ Фінляндії flickr.com finnishgovernment

Фінляндія продовжує збільшувати свою підтримку Україні

Фінляндія виділить 15 млн євро на розвиток проектів у сфері освіти та енергетичної ефективності в Україні в 2018-2021 роки. Про це повідомив міністр закордонних справ Фінляндії Тімо Сойні на спільній прес-конференції з главою МЗС України Павлом Климкиным, передає кореспондент РБК-Україна.

"Фінляндія буде продовжувати збільшувати свою підтримку Україні, яка з початку конфлікту досягло 34 млн євро. Ми також робимо потужний внесок у дії Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Зараз у нас в СММ ОБСЄ бере участь 20 представників Фінляндії, і ми готові надати 50 млн євро нових проектів у сферах освіти та відновлювальної енергії", - заявив Сойні.

Він також додав, закликає Україну продовжувати реформи, зокрема, у сфері боротьби з корупцією.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Клімкін вважає, що Європейський союз не повинен робити виключень в питанні реалізації проекту "Північний потік-2", якщо він не буде відповідати міжнародному законодавству. Згодне його словами, для України дуже важливо те, що проект буде повністю потрапляти під дію європейського енергетичного законодавства.