ua en ru

Філатов: влада має виконати вимоги підприємців, які мітингують під Радою

Філатов: влада має виконати вимоги підприємців, які мітингують під Радою Фото: Борис Філатов (facebook.com)
Автор: РБК-Украина

Партія "Пропозиція" підтримує підприємців, які пікетують під парламентом проти скасування спрощеної системи оподаткування. Центральна влада має виконати вимоги громадських активістів.

Про це заявив міський голова Дніпра Борис Філатов, перебуваючи з візитом у Рівному.

"Дніпро - одне з тих міст, яке рішенням міської ради звернулось до Верховної Ради з вимогою підтримки малого і середнього бізнесу", - зазначає Борис Філатов.

Він розповів, що регулярно спілкується з підприємцями і чудово розуміє ситуацію, в якій вони опинились.

"Ми буквально вчора були на ринку в Бердичеві, і люди говорили нам, що будуть їхати мітингувати. Не розумію, чому міська влада Бердичева раніше не почала порушувати це питання і відклала у довгу шухляду. В Дніпрі ми одразу ж стали на захист дрібного і середнього бізнесу", - додав Філатов.

До мітингу під парламентом сьогодні долучився і депутат обласної Житомирської обласної ради, представник "Пропозиції" у Бердичеві Сергій Орлюк.

"Захист підприємців - надійних інвесторів та роботодавців для нас є принциповою позицією. Більшість потужних корпорацій зареєстровані у великих містах, куди й сплачують свої податки. А дрібний бізнес платить на місцях. Завдання міської влади - боротися за кожне робоче місце", - говорить Сергій Орлюк.

Наслідком тотальної фіскалізації без зміни системи адміністрування буде збільшення тінізації економіки, переконаний заступник голови Всеукраїнської асоціації громад, член політради "Пропозиції" Іван Фурсенко.

"Ми виступаємо за збереження спрощеної системи оподаткування для мікробізнесу, для людей, які самостійно працюють та не вимагають грошей у держави. Інакше, це призведе до скорочення офіційної зайнятості населення та скорочення доходів місцевих бюджетів", - вважає Іван Фурсенко.

Водночас, на думку Філатова, люди зараз їдуть під стіни парламенту, бо по-іншому центральна влада просто відмовляється їх слухати.

"Партія влади, яка прийшла під лозунгом нових облич і того, що вони напряму спілкуються з народом, коли приймає рішення, пов’язані з долями 10-тків тисяч людей і доходами їх сімей, має як мінімум радитись, а не просто робити те, що їм хочеться", - каже міський голова Дніпра.

За його словами, так само як центральна влада не хоче чути підприємців, вона не дослухається і до місцевого самоврядування по всій країні.

"Так у всьому. Вони не говорять з людьми, не говорять з тим же місцевим самоврядуванням. Вони продавлюють через монобільшість якісь рішення управлінські, а потім виявляється, що 10 тисяч невдоволених”, - підсумував Філатов.

Нагадаємо, раніше в русі SaveФОП заявляли, що делегуватимуть своїх активістів у списки партії «Пропозиція», оскільки ця політична сила уже показала ефективність у розвитку мікропідприємництва.