Fiat збільшив свій пакет в Chrysler Group з 25% до 30%

Італійський автовиробник Fiat SpA збільшив свій пакет в Chrysler Group LLC до 30% з 25 після того, як американська компанія досягла запланованого рівня міжнародних продажів і уклала договір про продажі через мережу дилерів Fiat, повідомляє Reuters.
Обидві цілі були встановлені урядом США в 2009 р., коли він допоміг Chrysler повернутися до діяльності після банкрутства.
Зараз менеджмент Fiat контролює і операційну діяльність Chrysler.
У 2010 р. Chrysler отримав 5,4 млрд дол. виручки за межами Північної Америки, виконавши вимогу щодо обсягу міжнародних продажів.
Після зміни італійського пакету пакет пенсійного фонду, пов'язаного з профспілкою United Auto Workers, склав 59,2%, уряду США - 8,6%, Канади - 2,2%.
Італійська компанія спочатку відмовлялася від грошових вливань в Chrysler, однак інші акціонери не виступали проти того, щоб Fiat збільшував свій пакет у міру виконання американським автовиробником цілей оздоровлення операційної діяльності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся