ru ua

ФГВФО виставить на торги кредити відомих продуктових роздрібних мереж

ФГВФО виставить на торги кредити відомих продуктових роздрібних мереж Фото: торговий зал продуктового супермаркету (velk-(facebook.com-velyka.kyshenya)

Загальна сума заборгованості за кредитами становить понад 685 млн гривень

Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) 6 квітня проведе голландський аукціон з продажу прав вимоги за кредитами двох відомих продуктових роздрібних мереж. Про це повідомляє прес-служба фонду.

зокрема, на торги буде виставлено кредитний пул із шести кредитів у трьох банках - ПАТ "Банк Форум", ПАТ "Банк "Київська Русь" та ПАТ Дельта Банк". Раніше активи виставлялися на індивідуальні торги від 9 до 13 разів.

Всі позичальники - п'ять юридичних осіб - не перебувають у процесі припинення, ведуть активну господарську діяльність і входять до складу холдингу, що управляє добре відомими продуктовими мережами в Україні та Молдові.

В забезпечення за договорами банкам передано, зокрема нерухоме майно - центр підготовки товарів сільськогосподарського призначення загальною площею 24 338,6м2 та земельні ділянки площею 16 га (Київська область, Бориспільський район). А також - товари в обороті: продуктова і промислова група, що зберігаються за адресами Київська область, Бориспільський район; Київ, вул. Вербицького, 18, м-н "Велика Кишеня"; Дніпро, бул. Зоряний, 1А, м-н "Велмарт"; Київ, вул. Дружби народів, 6, м-н "Велика Кишеня"; Київська обл., Обухів, вул. Київська, 119, м-н "Велика Кишеня".

Права вимоги за кредитами, заборгованість за якими склала 685,26 млн гривень, що є стартовою ціною. Автоматично і покроково максимально ціна може знизитися до 137,05 млн гривень.

Нагадаємо, Нацбанк стимулює банки до реструктуризації проблемних заборгованостей.