ФГВФО подав касаційну скаргу щодо скасування ліквідації "Укрінбанку"

Четвер 14 липня 2016 16:50
ФГВФО подав касаційну скаргу щодо скасування ліквідації "Укрінбанку"
Фото: ФГВФО намагається ліквідувати "Укрінбанк"

Виплати вкладникам банку припинені на невизначений термін

Фонду гарантування вкладів (ФГВФО) подав у Вищий адміністративний суд України касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного суду від 13 липня 2016 року про скасування ліквідації ПАТ "Укрінбанк". Про це повідомляє прес-служба фонду.


Як повідомляється, виконавчою дирекцією фонду з метою збереження активів банку та запобігання їх втрати, а також для захисту прав вкладників і кредиторів банку було прийнято рішення про продовження повноважень уповноваженої особи Фонду на здійснення ліквідації ПАТ "Укрінбанк" Ірини Білої до настання одного із двох обставин:

- Прийняття Вищим адміністративним судом України остаточного рішення у судовій справі №826 / 5325/16;

- Узгодження Нацбанком нових керівників банку та видачі ліцензії на здійснення банківської діяльності фінустанові

Виходячи із ситуації, ФГВФО також прийняв рішення призупинити виплати гаранторованных сум відшкодування до настання вищевказаних событийУчитывая ситуацію, Виконавча дирекція Фонду прийняв рішення зупинити виплати вкладникам банку гарантованої суми відшкодування до настання одного з двох зазначених вище обставин

На 1 липня 2016 вкладникам ПАТ «Укрінбанк» було виплачено 1 754 800 000 гривень, що становить 96,1% від загальної суми виплат гарантованого відшкодування.

Як повідомлялося, НБУ ликивидирует банк "Михайлівський".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся