ФДМУ оголосив конкурс з продажу 100% акцій ВАТ "Національні авіалінії України".

Фонд держмайна України (ФДМУ) оголосив конкурс з продажу 100% акцій ВАТ "Авіакомпанія "Національні авіалінії України" (НАУ), повідомили вчора у відомстві, повідомляє "Комерсант-Україна". Початкова вартість складає 19,15 млн грн. Умовами конкурсу є погашення 6,64 млн грн простроченої заборгованості підприємства перед бюджетом протягом року і недопущення появи нової, зменшення дебіторської заборгованості і забезпечення беззбиткової діяльності компанії. Конкурс з продажу акцій НАУ відбудеться 30 грудня. НАУ засновані в 1998 р. на базі київського авіапідприємства "Авіалінії України". З 2001 р. авіакомпанія не виконує польоти.
За підсумками 9 місяців 2009 р. дебіторська заборгованість складає 2,36 млн грн, кредиторська, - 20,79 млн грн, вартість активів - 7,71 млн грн. На балансі компанії - 2 об'єкти нерухомості, зокрема житловий будинок на вулиці Городецького в Києві. З 1999 р. Фонд держмайна України кілька разів намагався продати НАУ, але на актив не знайшлося покупців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся