ru ua

ФДМУ у 2014 р. може продати 39 облгазів

Фонд державного майна України у 2014 р. може виставити на продаж 39 облгазів. Про це йдеться у наказі ФДМУ №149 від 20 січня 2014 р.

Фонд державного майна України у 2014 р. може виставити на продаж 39 облгазів. Про це йдеться у наказі ФДМУ №149 від 20 січня 2014 р. "Про затвердження переліку об'єктів груп В, Г, які заплановані до продажу в 2014 р."

Так, після прийняття Кабінетом міністрів України рішення про приватизацію та передачу пакетів акцій до Фонду державного майна України ФДМУ може виставити на продаж ПАТ по газопостачанню та газифікації "Борщівгаз" , ПАТ "Бучачгаз" , ПАТ"Бережанигаз" , ПАТ "Вінницягаз", ПАТ "Гадячгаз", ПАТ "Гусятингаз", ПАТ "Дніпропетровськгаз", ПАТ "Донецькоблгаз", ПАТ "Заліщикигаз", ПАТ "Запоріжгаз", ПАТ "Збаражгаз", ПАТ "Зборівгаз", ПАТ "Івано-Франківськгаз", ПАТ "Кіровоградгаз", ПАТ "Київоблгаз", ПАТ "Кременецьгаз", ПАТ "Кременчукгаз", ПАТ "Кримгаз", ПАТ "Лубнигаз", ПАТ "Луганськгаз", ПАТ "Львівгаз", ПАТ "Мелітопольгаз" , ПАТ "Миколаївгаз" , ПАТ "Монастириськгаз", ПАТ "Підволочиськгаз", ПАТ "Полтавагаз", ПАТ "Рівнегаз", ПАТ "Севастопольгаз", ПАТ "Сумигаз", ПАТ "Теребовлягаз", ПАТ "Тернопільгаз", ПАТ "Тернопільміськгаз", ПАТ "Тисменицягаз", ПАТ "Уманьгаз", ПАТ "Хмельницькгаз", ПАТ "Черкасигаз", ПАТ "Чернігівгаз", "Чортківгаз", ПАТ "Шепетівкагаз".