У ФДМ озвучили дату підписання інвентаризації ОНПЗ

У ФДМ озвучили дату підписання інвентаризації ОНПЗ
Фото: ОНПЗ

На заводі закінчується передприватизаційна перевірка

Акт про інвентаризацію основних засобів, активів і майна Одеського нафтопереробного заводу (ОНПЗ) планується підписати 4 травня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава Фонду держмайна Віталій Трубаров.

"Після підписання результатів інвентаризації, а це повинно відбутися 4 травня, Одеський НПЗ перейде в управління фонду, після чого разом з КМУ буде прийматися рішення про повторну приватизацію, оренду або залишити підприємство в державній власності", - написав він.

За словами Трубарова, конфіскований Одеський нафтопереробний завод і підприємство "Енергія і газ Україна" передадуть до сфери управління ФДМУ державного майна, як того вимагає 632 зупинення КМУ.

Сьогодні ФДМ офіційно передав в Міненерго інвентаризаційні описи необоротних активів конфіскованого майна для їх підписання членами інвентаризаційної комісії - представниками Міненерговугілля та ДП "Укртранснафтопродукт".

 
 

Нагадаємо, Фонд держмайна допускає злиття Одеського НПЗ з іншим підприємством для приватизації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся