ФБР заявляє про можливі теракти на інавгурації Трампа і в День подяки

НовиниНадзвичайні події    19.11.2016 - 21:58
Фото: ФБР попереджає про можливі теракти
Фото: ФБР попереджає про можливі теракти

Особливо цілями нападу терористів можуть стати Вашингтон та його околиці

Інавгурація новообраного президента США Дональда Трампа, а також традиційне північноамериканське свято День подяки, яке відзначатиметься наступного тижня, можуть стати цілями для нападу терористів, особливо в Вашингтоні та околицях столиці. Про це попереджає Федеральне бюро розслідувань США, передає телеканал CBS News.

"ФБР попереджає правоохоронні органи по всій країні про стурбованість із приводу потенційного теракту в період святкувань Дня Подяки, а також інавгурації", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що небезпеку становлять, насамперед, так звані "внутрішні терористи", американські громадяни, які перебувають під впливом екстремістських ідеологій. При цьому наголошується, що теракти можуть вчинити так звані "самітні вовки" - окремі люди, які планують атаки самостійно, і яких важко відстежити.

У зв'язку з цим у ФБР просять звернути увагу на громадян, які розірвали контакти з родинами та друзями, змінили останнім часом спосіб життя, використовують шифровані форми спілкування та мають інші ознаки дивної поведінки.

Американські спецслужбовці також зауважили, що розглядають потенційними цілями атак торговельні центри, а також масові заходи та інші місця скупчення людей. При цьому місцями зосередження таких зон називаються Вашингтон і північна частина штату Вірджинія.

За інформацією ФБР, терористи можуть використовувати для нападів зброю, саморобні вибухові пристрої, а також безпілотні літальні апарати, оснащені вибухівкою.

Нагадаємо, раніше кандидат від Демократичної партії США Хілларі Клінтон звинуватила директора ФБР Джеймса Комі в своїй поразці на президентських виборах.

On Top