ФАС Росії дозволила кіпрському офшору Nessly Holdings купити 100% "Однокласників"

Федеральна антимонопольна служба (ФАС) РФ задовольнила клопотання кіпрського офшору Nessly Holdings Limited про придбання 100-процентної частки в статутному капіталі ТОВ "Однокласники". Про це повідомляється в матеріалах ФАС.

На Nessly Holdings зареєстровано декілька проектів Mail.ru Group - українська поштова служба Mail.ua, сайти соціальної мережі "Однокласники" і розробника ігор Astrum Online.

Odnoklassniki Ltd. володіє соціальною мережею "Однокласники", 100-процентним акціонером компанії є Mail.ru Group. Виручка "Однокласників" за МСФЗ за 2011 р. склала 14,03 млн дол., чистий прибуток - 1,99 млн дол.

Mail.ru Group (заснована в 1998 р.) - провідний гравець російськомовного сегменту мережі Інтернет. Основні акціонери Mail.ru Group - структури Алішера Усманова, південноафриканський холдинг Naspers і китайська Tencent, що в сумі володіють 62,1% капіталу. При цьому компанія New Media Technologies (NMT) Усманова і афілійовані структури володіють 50,4% голосуючих прав в Mail.ru Group. Холдингу належать соціальні мережі "Однокласники" і "Мій Мир", два інстант-мессенджери - "Mail.ru Агент" і ICQ, поштовий сервіс, портал, а також портфоліо найбільших онлайн-ігор. Крім того, Mail.ru Group належать пакети акцій у низці крупних російських і українських інтернет-компаній. Чистий прибуток Mail.ru Group за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФО) в I півріччі 2012 р. виросла на 66% і склала 4,003 млрд руб. Виручка компанії за звітний період виросла на 48,8% - до 9,693 млрд руб.

Читайте також: Чистий прибуток Mail.ru Group по МСФО у I півріччі 2012 р. збільшився на 66% - до 130,7 млн дол

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся