Фармацевтична ТНК Novartis продала підрозділ за 1,68 млрд дол

Транснаціональна фармацевтична компанія Novartis заявила, що вона продає частину свого бізнесу, пов'язаного з переливанням крові, іспанської медичної компанії Grifols за 1,68 млрд дол. Про це повідомляє "Росія 24".

Компанія, що базується в Базелі, Швейцарія, говорить, що угода з Grifols SA зі штаб-квартирою в Барселоні і є третьою за величиною фірмою, що надає послуги терапії з плазмою, повинна бути схвалена регулюючими органами, але, як очікується, буде укладена в першій половині 2014 р.

Джозеф Хіменес, головний виконавчий директор Novartis, заявив, що реалізація дочірньої структури "дозволить зосередитися на стратегічно важливому виробництві, в той час як Grifols отримала платформу для глобальної експансії".

Novartis AG повідомила, що в 2012 р. обсяг продажів підприємства, купленого в 2006 р. у Emeryville, каліфорнійської біотехнологічної компанії, склав 565 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся