Фани "Металіста" просять Порошенко втрутитися в ситуацію навколо "гинучого" клубу

Фани "Металіста" просять Порошенко втрутитися в ситуацію навколо "гинучого" клубу

Вболівальники ФК "Металіст" бачать "порятунок" харківського футбольного клубу у його націоналізації і подальшому продажу з правом переважного викупу для бенефіціара групи DCH Олександра Ярославського. Відповідна петиція розміщена на сайті глави держави.

"Оскільки нинішній президент футбольного клубу, пан В. Курченко, перебуває в бігах, а ті засоби, якими він володіє, за рахунок яких ним був придбаний ФК "Металіст", були отримані злочинним шляхом, ми, громадяни України, шанувальники спорту, переконливо просимо конфіскувати активи футбольного клубу "Металіст" у державну власність та оголосити відкритий конкурс на їх продаж, запропонувавши право переважного викупу О. Ярославському, який вивів спортивне життя Харкова на якісно новий рівень, фактично власноруч приготувавши наше місто до проведення ЄВРО - 2012", - пише автор петиції Андрій Кононенко.


За його словами, не так давно ФК "Металіст" успішно представляв нашу країну на найпрестижніших європейських аренах, але на даний момент клуб з 90-річною історією знаходиться на межі зникнення. "Зарплати гравцям і тренерському штабу не виплачуються, а сам ФК "Металіст" навіть не отримав атестат на участь у наступному чемпіонаті України з футболу", - акцентує увагу автор петиції.

Як зазначали ЗМІ, номінальний власник ФКМХ Сергій Курченко заявляв про категоричну відмову позбавлятися від даного спортивного активу. При цьому на днях Олександр Ярославський, який очолював клуб до 2012 року, в інтерв'ю програмі "Профутбол" на телеканалі "2+2" повідомив про відсутність перспектив у "Металіста".

"Душа болить, але власник заявляє, що клуб він нікому не віддасть. Насправді "Металіста" немає. Особливо після всіх цих заяв. Я вам заявляю, що ніхто не збирався навіть за копійки забирати", - сказав Олександр Ярославський.

За його словами, в 2012 році, коли за досить дивних обставин "Металіст" перейшов Курченку, необхідність у такому кроці була продиктована ситуацією в країні.

"Це брехня, що я вів переговори півтора року, все вирішилося буквально за місяць. Тому що нагніталася ситуація. Не хочу зараз прізвища говорити - ні до чого. Нагніталася ситуація... Ну який сенс мені було віддавати "Металіст", адже ми тільки вийшли на той рівень, до якого йшли сім з половиною років?", - зазначив бізнесмен.

Сьогодні він розглядає можливість інвестування у спорт. "Є бренд "Металіст", значить, потрібно думати про якийсь інший клуб. Треба думати взагалі про футбол. Я не готовий займатися цим. Тому що один раз я вже сам займався, чим закінчилося – ми знаємо. Треба збиратися і з уболівальниками, і з владою - чесно дивитися один одному в очі, і говорити, хто і що готовий зробити і які гарантії дати", - підкреслив Олександр Ярославський.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся