ru ua

Фанати "Металіста" вимагали від влади "врятувати клуб"

Біля Харківського оперного театру пройшла акція "Металіст повинен жити!", яку організували фанати для того, щоб підтримати команду, яка зараз переживає, за їхніми словами, важкі часи, і закликати владу звернути увагу на проблеми клубу. Про це повідомляють харківські ЗМІ.

"Металіст" – це серце Харкова. "Металіст" повинен жити і він буде жити! Влада повинна якось втрутитися!", - заявив легендарний воротар "Металу" Олександр Горяїнов.


Він зізнався, що сподівається на те, що колишній власник і президент "Металіста" Олександр Ярославський повернеться і допоможе команді. "Я сподіваюся на це", - сказав Горяїнов.

Його підтримали легендарний тренер "Металіста" Мирон Маркевич, під керівництвом якого клуб стабільно займав призові місця в національному чемпіонаті і брав участь в Кубку УЄФА (ліга Європи) і Євген Красніков, колишній спортивний директор клубу.

За даними ЗМІ, на повернення Ярославського сподіваються і фани. Вони розгорнули банери "Ярославський, рятуй Метал!" і "Влада, не дай знищити "Металіст!".

"Якщо повернеться Ярославський, це буде чудово, тому що це людина, який побудував "Металіст". Він знає, що такий клуб, як це працює. Навряд чи хтось інший буде розглядати варіант такої інвестиції в прифронтове місто", - вважає один з організаторів акції Ігор Лядов.

Він додав, що в нинішньому "жалюгідному" стані "Металіста" (кількамісячні борги по зарплаті, Федерація футболу України відмовила клубу у видачі атестатів на участь у чемпіонаті України сезону 2016-2017 рр. і т. д.) вболівальники звинувачують нинішнього власника і вважають, що його треба притягнути до відповідальності

"Якщо у нас на стадіоні кожен матч звучать звинувачення в бік Курченка, ви розумієте, що відчувають фанати. Цей чоловік повинен сидіти у в'язниці. Фанати не вірять нинішньому власнику, вони його ненавидять всією душею", - сказав Лядов.

Акція завершилася фаєр-шоу.