ru ua

Facebook оголосив про намір самостійно виявляти фейкові новини

Facebook оголосив про намір самостійно виявляти фейкові новини Фото: Facebook (cybercrime.gov.ua)

Функція виявлення фейкових новин доступна в США, Франції, Німеччині та Нідерландах

Соціальна мережа Facebook має намір активувати спеціальну функцію для перевірки на справжність новин, які поширюють користувачі. Про це йдеться в повідомленні компанії.

"Одним з наших основних завдань є підтримка інформованої спільноти Facebook. Це означає, що ми допомагаємо людям обмінюватися думками про останні новини і оновлення. Це також означає, що ми хочемо дати можливість користувачам отримувати більш повну картину подій", - повідомила менеджер по продуктам стрічки новин Facebook Сара Су.

За її словами, у публікаціях, якими діляться користувачі соціальної мережі, з'являться "статті по темі". Також повідомляється, що функція, яка виявляє фейкові новини, з квітня 2017 року працювала в тестовому режимі, але тепер представлена більш широкому колу користувачів у ряді країн, таких як США, Франція, Нідерланди та Німеччина.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Facebook розробляє сервіс для спілкування по відеозв'язку. Згідно Bloomberg, пристрій для домашнього користування буде мати сенсорний екран розміром з екран ноутбука.