Facebook може провести IPO вже в травні

НовиниЕкономіка    29.03.2012 - 11:11

Соціальна мережа Facebook може провести IPO вже в травні, передає "Росія 24".

На цьому тижні Facebook в рамках підготовки до IPO припинив торгівлю своїми паперами на вторинному ринку. Зараз папери торгуються тільки на альтернативних електронних майданчиках, таких як SharesPost і SecondMarket. Як продавців там виступають співробітники або початкові інвестори, а як покупців - інвесткомпанії або фонди.

Нагадаємо, на початку лютого Facebook подав у комісію з цінних паперів і бірж документи, які необхідні для публічної оцінки компанії. Андеррайтери оцінили компанію в 100 млрд дол. Торік чистий прибуток Facebook склала близько 1 млрд дол. при виручці в 3,71 млрд дол. Сума в 5 млрд дол, яку компанія вказала в заявці, вже може зробити це розміщення найбільшим у світовій інтернет-індустрії.

Джерело Wall Street Journal пояснив, що тепер все залежить здебільшого від комісії, яка повинна визначити, що всі необхідні дані вказані в повному обсязі. Зараз керівництву компанії доводиться вести війну на два фронти: відбиватися від атак Пола Сеглиа, претендує на 50% компанії, і заминать PR-скандал, викликаний тим, що Марк Цукерберг скасував брифінг для інвесторів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top