ua en ru

Ф.Кастро називає "позитивним кроком" присудження нобелівської премії Б.Обамі.

12:13 11.10.2009 Вс
1 мин

Колишній президент Куби Фідель Кастро назвав присудження Нобелівської премії президентові США Бараку Обамі позитивним кроком, відзначивши, що це було зроблене швидше з метою виразити негативне відношення до політики попередників нинішнього американського лідера, чим з метою визнати конкретні заслуги нинішнього керівника Америки, передає Associated Press.
"Багато хто вважає, що Б.Обама поки що не заслужив право отримати цю престижну нагороду. Але нам би більше хотілося стати не свідками вручення премії президентові США, а очевидцями критики з боку світової спільноти політики геноциду, яку проводили багато його попередників", - відзначив Ф.Кастро в одному зі своїх есе, які регулярно з'являються в кубинській пресі.
Колишній лідер Куби заявив, що раніше неодноразово не погоджувався з рішеннями Нобелівського комітету, але в даній ситуації підтримує його.
Нобелівська премія була присуджена Б.Обамі 9 жовтня 2009 р. за його "екстраординарні зусилля" в зміцненні міжнародної дипломатії, по створенню світу без ядерної зброї.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: