ExxonMobil оскаржить рішення про штраф через угоду з "Роснефть"

П'ятниця 21 липня 2017 05:16
ExxonMobil оскаржить рішення про штраф через угоду з "Роснефть"
Фото: ExxonMobil (wbur.org)

ExxonMobil має намір оскаржити рішення Міністерства фінансів США

Нафтокомпанія ExxonMobil ініціювала процедуру оскарження рішення Міністерства фінансів США про штраф через угоду з "Роснефть". Про це повідомляє Associated Press.

Таким чином, буде юридично оскаржено висновок відділу контролю за іноземними активами мінфіну США.

Нагадаємо, Міністерство фінансів США наклало штраф на нафтову компанію ExxonMobil на 2 млн доларів за "порушення санкцій" по Україні. Згідно з інформацією прес-служби, ExxonMobil порушила санкційний режим між 14 травня 2014 року та 23 травня 2014 року, підписавши 8 правових документів, пов'язаних з нафтогазовими проектами в Росії, з президентом компанії "Роснефть" Ігорем Сечіним.

Раніше американська нафтова компанія ExxonMobil просила уряд США дозволити їй відновити спільні проекти з "Роснефть", припинені після введення в 2014 році Америкою санкцій проти Росії.

Exxon Mobil Corporation - американська компанія, найбільша публічна нафтова компанія в світі. У 2007 році зайняла 2-е місце в списку найбільших публічних американських компаній Fortune 1000 і в списку найбільших світових корпорацій Fortune Global 500.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся