Exxon просить уряд США дозволити співпрацювати з "Роснефтью", незважаючи на санкції

НовиниЕнергетика    20.04.2017 - 10:23
Фото: Exxon хоче продовжити буріння в Чорному морі
Фото: Exxon хоче продовжити буріння в Чорному морі

Компанія хоче продовжити буріння в акваторії Чорного моря

Американська нафтова компанія ExxonMobil просить уряд США дозволити їй відновити спільні проекти з "Роснефтью", припинені після введення у 2014 році Америкою санкцій проти Росії. Про це повідомляє телеканал Foxnews з посиланням на публікацію The Wall Street Journal.

Як повідомляється, компанія вже зверталася з подібними проханнями до 2015 і 2016 роках, коли отримала дозвіл міністерства фінансів США на "обмежені адміністративні дії" з "Роснефтью".

У своїй нинішній прохання ExxonMobil висловила намір продовжити спільне буріння нафтових свердловин в Чорному морі.

У свою чергу, представник держдепартаменту США запевнив видання, що гыгешний держсекретар США Рекс Тіллерсон, який раніше очолював зазначену нафтову компанію, протягом найближчих двох років не буде втручатися у вирішення питань, пов'язаних з Exxon.

Нагадаємо, в 2016 році суд Чада зобов'язав нафтову компанію Exxon Mobil виплатити штраф у розмірі 74 млрд доларів і відшкодувати державі 819 млн доларів роялті за невиконання податкових зобов'язань.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Прем'єр Канади заявив про готовність розширити санкції проти Росії Трамп обговорює можливість посилення санкцій проти РФ через Сирію
On Top