EX.uа заявив про припинення роботи

НовиниНадзвичайні події    16.11.2016 - 18:21
Фото: EX.uа закривають
Фото: EX.uа закривають

Користувачів EX.uа просять вилучити файли зі своїх архівів на сайті до 30 листопада

Файлообмінник EX.uа прийняв рішення про припинення роботи. Користувачів просять вилучити файли зі своїх архівів на сайті до 30 листопада, говориться в повідомленні на сайті інтернет-ресурсу.

"За останній рік EX.uа довелось відчути на собі прямі погрози, шантаж (у т. ч. і на міждержавному рівні), DDOS атаки. Дані дії піддають небезпеці особисту інформацію та особисті файли, які зберігаються на ресурсі", - йдеться в повідомленні.

EX.uа просить вилучити свої файли до кінця місяця

Користувачів просять вилучити файли зі своїх архівів на сайті до 30 листопада.

"EX.uа ніколи не зійде з позицій поваги до законів України, і тому ресурс прийняв рішення просто припинити свою роботу. Ми просимо усіх користувачів вилучити файли зі своїх архівів на EX.uа до 30.11.2016. Також повідомляємо користувачів mail.ex.ua, що цей сервіс буде найближчим часом перенесений на новий домен", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сервіс зберігання інформації EX.ua склав для користувачів інструкцію, яка допоможе отримати доступ до ресурсу. На той момент сайт частково не працював, пов'язано це було з помилковим спрацьовуванням системи фільтрації трафіку. Для того, щоб можна було без проблем користуватися сайтом, на сторінці сервісу в Facebook просили в особисті повідомлення надіслати IP-адресу, з якого не виходило увійти на ресурс.

Теги публікації: інтернет  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся