У Євросоюзі критикують економічну політику Трампа, - Der Spiegel

У Євросоюзі критикують економічну політику Трампа, - Der Spiegel
Фото: євро і долари (Pixabey)

Прихильність глави Білого дому протекціонізму небезпечна для світової економіки

У комітеті Європейського союзу з економіки та фінансів уважають що прихильність президента США Дональда Трампа протекціонізму становить небезпеку для світової економіки. Про це йдеться в конфіденційному документі комітету, в який входять керівники фінансових відомств країн ЄС, повідомляє Der Spiegel.

"Наслідки (протекціоністської політики Трампа, - ред) можуть виявитися набагато більш руйнівними, ніж вважалося досі", - йдеться в документі.

Також побоювання європейців викликають плани Вашингтона щодо державних витрат.

Глави фінансових відомств європейських країн вважають, що зростання державної заборгованості являє собою ризики для світової кон'юнктури в короткостроковій перспективі, викликаючи відтік міжнародних кредиторів.

Водночас, на їхню думку, намір Трампа провести реформу оподаткування, що зменшить податкове навантаження найзабезпеченіших американців, "не пом'якшить, а швидше загострить проблеми, з якими стикається американська економіка".

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп продовжив торгове ембарго проти Куби.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся